Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Murat Hazinedar’ın Hakkari ziyaretine tepki büyüyor

03 Eylül, 2014 | 17:16

murat-hazinedar-hakkari-tepki-kemal-kılıcdaroglu-1-eylül-baris-projesi-halk-tepkisi-zorlu-center-kanalizasyon-foseptik-koku

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar’ın skandal Hakkari ziyaretine yankı büyüyor!

BeşiktaşPostasi’nin Haberine Göre;

Beşiktaş Belediye Başkanı Murat Hazinedar Murat Hazinedar’ın geçtiğimiz günlerde kendi işlerinden bağımsız olarak Hakkari’de boy göstermesine tepkiler dinmiyor!

Murat Hazinedar’a tepkiler ilk olarak sağduyulu Beşiktaş sakinleri tarafından gazetemiz BeşiktaşPostası’da gündeme gelmişti. Skandal Hakkari ziyaretine tepki  gün geçtikçe basın organlarındada yer bulmaya başladı.

Haberin Devamı İçin Tıklayınız!

Beşiktaş belediye başkanı Murat Hazinedar’dan akıl almaz Hakkari ziyareti!Tıklayınız!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
1 eylül barış projesş, barış süreci, Beşiktaş, beşiktaş belediye başkanı, Beşiktaş İlçesi Hakkındaki Konular, chp genel başkan yardımcısı sezgin tanrıkulu, emine ülker tarhan, gani rüzgar şavata, Hakkari, heyet, Kadir İnanır, Kemal Kılıçdaroğlu, kürt sorunu, milletvekili, muharrem ince, murat hazinedar, nurullah çiftçi, tepki, Van, Zorlu Center,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları