Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Murat Cevherioğlu Pera Palace Hotel’de

03 Haziran, 2013 | 15:41

Murat Cevherioğlu Pera Palace Hotel'de Pera Palace Hotel, Jumeirah yönetim kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Pera Palace Hotel,The Grand Tarabya Oteli’nin Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Cevherioğlu’u transfer etti.

Endüstriyel ve Yönetim Eğitim deneyimini Hilton İnternational İstanbul otelinde alan Murat Cevherioğlu, profesyonel iş hayatına 1995 yılında VIP Tourism DMC’de satış temsilcisi olarak başladı.

1997 yılında Avis Rent a Car Company’de satış danışmanı, Ceylan Inter-Continental İstanbul’da Ziyafet-Kongre Koordinatörü olan Cevherioğlu, Hilton International İstanbul Oteli, W İstanbul Oteli ve Mövenpick otellerinde çeşitli görevler aldı. İlkokulu ve liseyi Londra’da okuyan, Bilkent Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümü mezunu olan Murat Cevherioğlu; iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ceylan Inter-Continental İstanbul, İstanbul Mövenpick Oteli, Mövenpick, Murat Cevherioğlu, Murat Cevherioğlu Pera Palace Hotel, Pera Palace, Pera Palace Hotel,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları