Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Murat Cevherioğlu Pera Palace Hotel’de

03 Haziran, 2013 | 15:41

Murat Cevherioğlu Pera Palace Hotel'de Pera Palace Hotel, Jumeirah yönetim kadrosunu genişletmeye devam ediyor.

Pera Palace Hotel,The Grand Tarabya Oteli’nin Satış ve Pazarlama Direktörü Murat Cevherioğlu’u transfer etti.

Endüstriyel ve Yönetim Eğitim deneyimini Hilton İnternational İstanbul otelinde alan Murat Cevherioğlu, profesyonel iş hayatına 1995 yılında VIP Tourism DMC’de satış temsilcisi olarak başladı.

1997 yılında Avis Rent a Car Company’de satış danışmanı, Ceylan Inter-Continental İstanbul’da Ziyafet-Kongre Koordinatörü olan Cevherioğlu, Hilton International İstanbul Oteli, W İstanbul Oteli ve Mövenpick otellerinde çeşitli görevler aldı. İlkokulu ve liseyi Londra’da okuyan, Bilkent Üniversitesi Turizm Otelcilik bölümü mezunu olan Murat Cevherioğlu; iyi derecede İngilizce ve Fransızca biliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ceylan Inter-Continental İstanbul, İstanbul Mövenpick Oteli, Mövenpick, Murat Cevherioğlu, Murat Cevherioğlu Pera Palace Hotel, Pera Palace, Pera Palace Hotel,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları