Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Münih Havaalanından Yeni Rekor

14 Temmuz, 2017 | 09:16

Munih Havalanı

 

Münih havaalanı 2017’inilk altı ayında, 21 milyon yolcu ile 20 milyonluk rekorunun üzerine çıkarak tarhindeki en iyi rakama imza attı.

Münih Havaalanından Yeni Rekor

1999’un tüm yıl rakamıyla eşleşiyor ve Bavyera’nın uluslararası aktarma merkezi olarak başardığı güçlü büyüme dinamiğini ikna edici bir şekilde gösteriyor. Göreceli olarak, yolcu trafiği 2016’nın aynı dönemine göre %6 oranında artış gösterdi. Bir önceki yıl olduğu gibi havaalanı yine yaklaşık 200.000 bin toplam kalkış ve inişle %4 artış yaşadı.

Geçen yılın aynı dönemine oranla yük cirasounda %9 bir artışla 180 bin tona erişildi. Uluslararası segmentte ve iç hatlardaki yolcu trafiği %6 ve %4 oranında arttı.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Munih Havaalanı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları