Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Münih Havaalanından Yeni Rekor

14 Temmuz, 2017 | 09:16

Munih Havalanı

 

Münih havaalanı 2017’inilk altı ayında, 21 milyon yolcu ile 20 milyonluk rekorunun üzerine çıkarak tarhindeki en iyi rakama imza attı.

Münih Havaalanından Yeni Rekor

1999’un tüm yıl rakamıyla eşleşiyor ve Bavyera’nın uluslararası aktarma merkezi olarak başardığı güçlü büyüme dinamiğini ikna edici bir şekilde gösteriyor. Göreceli olarak, yolcu trafiği 2016’nın aynı dönemine göre %6 oranında artış gösterdi. Bir önceki yıl olduğu gibi havaalanı yine yaklaşık 200.000 bin toplam kalkış ve inişle %4 artış yaşadı.

Geçen yılın aynı dönemine oranla yük cirasounda %9 bir artışla 180 bin tona erişildi. Uluslararası segmentte ve iç hatlardaki yolcu trafiği %6 ve %4 oranında arttı.

Kaynak; 1

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Almanya, Munih Havaalanı,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları