Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mumbai Film Festivali Türk filmlerinin gösterimiyle devam ediyor

24 Ekim, 2016 | 10:51
Hindistan’da gerçekleşen Mumbai Film Festivali, Türk filmlerinin gösterimiyle devam ediyor.

Mumbai Film Festivali Türk filmlerinin gösterimiyle devam ediyor

Hindistan’da gerçekleşen Mumbai Film Festivali, Türk filmlerinin gösterimiyle devam ediyor.

Hindistan’ın en önemli sinema etkinliği olan Mumbai Film Festivali, bu yıl 18. kez gerçekleşiyor. Türkiye’nin konuk ülke olarak katıldığı festival, görkemli bir açılışla başladı.

Açılış gecesinde, festivalin Ulusal Filmler Jüri Başkanı yönetmen Reha Erdem ile ‘Kar Korsanları’ filminin yönetmeni Faruk Hacıhafızoğlu da hazır bulundu.

Royal Opera House 23 yıl sonra kapılarını açtı

23 yıldır kapalı olan ve restorasyonun ardından kapılarını yeniden açan Royal Opera House’da gerçekleşen geceye, Bollywood yıldızı Aamir Khan başta olmak üzere Hint sinemasının dünyaca ünlü isimleri de katıldı.

Türk filmleri beğeni topluyor

27 Ekim’e kadar devam edecek Mumbai Film Festivali’nde “Turkish Focus” başlığı altında Albüm, Annemin Yarası, Gelin, Kar Korsanları, Kış Uykusu, Kor, Mavi Bisiklet, Toz, Unutursam Fısılda ve 8 Saniye filmleri gösterilecek. Festivalin ilk iki gününde Hint sinemaseverlerle buluşan Türk filmleri, büyük beğeni toplarken Türkiye’nin Hindistan pazarının gelecek yıllarda daha etkin olarak kullanacağının sinyalleri verildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bollywood, Hindistan, Mumbai,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları