Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muhteşem Küba evleri görenleri büyülüyor (Foto Galeri)

18 Haziran, 2015 | 18:51

Devrimin izlerini taşıyan muhteşem Küba evleri, ülkeyi ziyaret eden turistleri adeta büyülüyor. Tarihi dokusunu korumayı başarmış evler, Havana sokaklarında sizleri bekkiyor.

Küba, dünyaca ünlü purosu, müzikleri ve klasik arabalarının yanı sıra devrimin izlerini taşıyan evleriyle de ilgi çekmeyi başarıyor.

Karayiplerin sırlar ülkesi Küba, devrimin film gibi senaryasonun sokaklarında yaşandığı egzotik bir Latin Amerika ülkesi. Meşhur purosu, Palmiye ağaçlarıyla kaplı sahilleri, sokaklardan eksik olmayan müziği, romu, klasik arabaları; Küba’yı ziyaret etmek için daha pek çok neden sayılabilir.

Tüm bunların yanında son yıllarda başkent Havana’daki muhteşem evler de turistlerin ilgisini çekmeyi başardı ve Küba turu için yeni bir alternatif doğdu. Her yıl binlerce kişi sadece Küba evlerini görmek için ülkenin yolunu tutarken 1959 devrimi sonrası dokusu bozulmayan binalar, tasarımlarıyla ziyaretçilerini büyülüyor.

İşte tarihin tüm izlerini taşıyan muhteşem Küba evlerinden muhteşm kareler;

Muhteşem Küba evleri görenleri büyülüyor

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Havana, havana evleri, Havana foto galeri, Havana Otelleri, Havana resimleri, Havana turu, Küba, Küba Balayı, Küba Devrimi, küba evleri, Küba evleri foto, Küba evleri resimleri, küba foto galeri, Küba Gezilecek Yerler, Küba Haberleri, Küba Havana, Küba Havana turu, küba klasik arabalar, küba klasik arabaları, Küba Sahilleri, Küba sokakları, Küba Turu, Latin Amerika, Latin Amerika Küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları