Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muğla’dan, Monaco Prensine “Diaspor” Taşı Jesti

02 Mayıs, 2017 | 16:30
Monaco Prensi Ve Eşi

Monaco Prensi Ve Eşi

Monaco Prensi, Muğla’ya Tatile Geldi Ve Prense Milas’ın Özel Taşı Diaspor (Zultanit) Hediye Edildi

Monaco Prensi Albert Alexandre Louis Pierre Grimaldi ve Eşi Charlene Wittstock, geçen günlerde tatil için 3 günlüğüne Bodrum’a geldi. Bodrumlu bir iş adamı kendilerine sadece Milas’ta çıkarılan ve elmastan daha değerli olan Diaspor’dan bahsetti. Prens ve Prenses bunun üzerine taşı görmek ve sahip olmak istediklerini söyledi. Bunun üzerine Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Mirasa Kıymetli Taşlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kamanlı, çifti Monaco’ya dönmek için geldikleri Milas- Bodrum Havaalanı’nda karşıladı ve çifte, Diaspor, Kaymakam Arslan tarafından hediye edildi. Kaymakam Arslan’a teşekkür eden çift, adını duydukları taşı ilk kez gördüklerini belirterek, “özellikleri bize anlatıldı. Monaco’da bilinmesi halinde daha çok rağbet göreceğine ve birçok kişinin sahip olmak isteyeceğine inanıyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Diaspor Taşı, Monaco, Monaco Prensi, Muğla,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları