Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muğla’dan, Monaco Prensine “Diaspor” Taşı Jesti

02 Mayıs, 2017 | 16:30
Monaco Prensi Ve Eşi

Monaco Prensi Ve Eşi

Monaco Prensi, Muğla’ya Tatile Geldi Ve Prense Milas’ın Özel Taşı Diaspor (Zultanit) Hediye Edildi

Monaco Prensi Albert Alexandre Louis Pierre Grimaldi ve Eşi Charlene Wittstock, geçen günlerde tatil için 3 günlüğüne Bodrum’a geldi. Bodrumlu bir iş adamı kendilerine sadece Milas’ta çıkarılan ve elmastan daha değerli olan Diaspor’dan bahsetti. Prens ve Prenses bunun üzerine taşı görmek ve sahip olmak istediklerini söyledi. Bunun üzerine Milas Kaymakamı Eren Arslan ve Mirasa Kıymetli Taşlar A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Kamanlı, çifti Monaco’ya dönmek için geldikleri Milas- Bodrum Havaalanı’nda karşıladı ve çifte, Diaspor, Kaymakam Arslan tarafından hediye edildi. Kaymakam Arslan’a teşekkür eden çift, adını duydukları taşı ilk kez gördüklerini belirterek, “özellikleri bize anlatıldı. Monaco’da bilinmesi halinde daha çok rağbet göreceğine ve birçok kişinin sahip olmak isteyeceğine inanıyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Diaspor Taşı, Monaco, Monaco Prensi, Muğla,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları