Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muğla turizmi ilerliyor

19 Şubat, 2010 | 09:43

Muğla turizmi ilerliyor Muğla Valisi Dr. Ahmet Altıparmak, 2010 turizmi öncesindeki mesajların olumlu yönde seyrettiğine işaret ederek, bu yıl turist sayısının yanında, turizm gelirlerinin artmasını hedeflediklerini belirtti.

Dr. Ahmet Altıparmak;  “Denizlerimiz, torunlarımızın bize bir emanetidir. Biz de sahip olduğumuz değerlerimizi en iyi bir şekilde korumak ve gelecek kuşaklara en az tahribatla aktarmak zorundayız. Bu toplantıyı da, deniz turizmi ile ilgilenen kişileri bir araya getirerek, bu değerlerimizi gelecek kuşaklara nasıl taşıyabiliriz sorusunun cevabını bulmaya çalışacağız” şeklinde konuştu.

2010 turizminden umutlu olduğuna da dikkat çeken Vali Altıparmak; “2010 turizmi için aldığımız mesajlar oldukça olumlu. Bu yıl gelecek yabancı turist sayısından ziyade, turizm gelirlerini de arttırmayı hedefliyoruz. Turizmde hedeflediğimiz başarıyı elde edebilmemiz için, sektörle ilgili tüm kişilerle bir ekip çalışmasıyla, 2K1G yani, turizm sektöründeki kaliteyi ve kapasiteyi arttırmayı, yabancı turistler üzerindeki güveni de tesis etmeyi hedefliyoruz.” dedi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Muğla, Muğla Bodrum, Muğla Gezisi, Muğla Otelleri, Muğla Turizm, Muğla Turizmi, Muğla Valisi, Muğla Valisi Ahmet Altıparmak,
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları