Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muğla’da trafik kazası: 5 turist yaralı

06 Ağustos, 2010 | 17:15

Muğla’da trafik kazası: 5 turist yaralı

Muğla’da meydana gelen trafik kazasında tatilden dönen bir ailenin bulunduğu otomobil uçuruma yuvarlandı.

Ankara’dan Muğla’nın Marmaris ilçesine tatil için gelen Aşkın ailesi, tatillerinin bitmesinin ardından Ankara’ya dönmek için yola çıktı. Cengiz Kıvanç Aşkın yönetimindeki 34 EV 8162 plakalı otomobil, Muğla girişindeki Devrant rampasında sürücüsünün direksiyon hakimiyetini kaybetmesi sonucu yolun sağ tarafındaki 3 metrelik uçuruma yuvarlandı. Takla atan araç çam ağaçlarının arasına sıkışarak durabildi.

Kazada, araç sürücüsü Cengiz Kıvanç Aşkın (48), eşi Nilüfer Aşkın (43) çocukları Esat Eray Aşkın (15) Zeynep Aşkın (4) ve araçta bulunan Meltem Erdoğan (37) yaralandı. Aracın ön tarafında bulunan 15 yaşındaki Esat Eray Aşkın ve babası Cengiz Kıvanç Aşkın araçta sıkıştı. Olay yerine gelen Muğla Belediyesi’ne ait AKS ekibi araç içinde sıkışanları yaklaşık 10 dakika süren çalışmanın ardından çıkardı. Olay yerine gelen ambulanslar ile Cengiz Kıvanç Aşkın, Zeynep Aşkın ve Nilüfer Aşkın Muğla Devlet Hastanesi’ne kaldırılırken, Esat Eray Aşkın ve Meltem Erdoğan ise Özel Yücelen Hastanesi’ne sevk edildi. Her iki hastanede tedavileri devam eden yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu ve hayati tehlikelerinin bulunmadığı öğrenildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cengiz Kıvanç Aşkın, Esat Eray Aşkın, Meltem Erdoğan Trafik Kazası, Muğla, Muğla Bodrum, Muğla Kaza, Muğla Kaza Yaralılar, Muğla Marmaris, Muğla Trafik Kazası, Muğla Turistler, Muğla ve Turizm, Nilüfer Aşkın, Nilüfer Aşkın Muğla Devlet Hastanesi, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri, Zeynep Aşkın Trafik kazası,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları