Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muğla’nın Bodrum ilçesine ilk turist kafilesi Danimarka’dan geldi

26 Mart, 2012 | 13:49

Muğla’nın Bodrum ilçesine 130 kişilik ilk turist kafilesi geldi. Turistler, davullu zurnalı ve Bodrum halk oyunları ekibinin sunduğu gösteri ile karşılandı.

Milas-Bodrum Havalimanı’na inen ilk turist kafilesini, Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan karşıladı. Danimarka’dan gelen 130 kişilik kafileye, terminal çıkışı lokum ikram edildi. Bodrum halk oyunları ekibi turistlere gösteriler sundu.

Bodrum Kaymakamı Mehmet Gödekmerdan, ”Danimarka’dan bügün ilk defa olarak uçağımız geliyor. 130 yolcusu ile şu anda havalimanına indiler. Bu yıl inşallah turizm sezonumuzu problemsiz bir şekilde başlatacağız. Beklentilerimiz oldukça iyi. İnşallah sezon sonuna kadar güvenli bir şekilde sezonu tamamlamaya çalışacağız. Geçen yıl Bodrum’a gelen turist sayısında önceki yıla oranla yüzde 11 artış oldu, bu yıl ise yüzde 15 seviyesinde artış bekliyoruz.” dedi.

Daha sonra, Milas-Bodrum Havalimanı’na inen turistler, otobüslerle kalacakları otele götürüldü.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Danimarka, Danimarka turist, Danimarka turist türkiye, Muğla, Muğla Bodrum, Muğla Danimarka, Muğla Turist, Muğla Turizm,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları