Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mudurnu, UNESCO Dünya Mirası Oluyor

03 Nisan, 2017 | 09:24
Mudurnu tarihi kent UNESCO dünya mirası kenti oluyor

Mudurnu tarihi kent UNESCO dünya mirası kenti oluyor

Bolu Şehrinin İlçesi Olan Mudurnu, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinden Alınıp, UNESCO Dünya Mirası Antik Kenti Olma Yolunda

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, 28.03.2017 tarihinde Mudurnu’nun ” Tarihi Ahi Kenti” UNESCO Dünya Mirası Geçici listesinden, yapılan başvuru ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne geçirilmesi süreci hakkında bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan Danışmanı Mimar Halil Nur Çapa, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Mudurnu Kaymakamı Efecan Şahin ve Bolu Vali Yardımcısı Ünal Coşkun’un açılış konuşmaları ile başlayan toplantıya, Mudurnu Alan Yönetimi Başkanı Ayşe Ege Yıldırım, Danışma Kurulu Başkanı Namık Kemal Döleneken, ICOMOS Türkiye üyesi Tamer Gök, TÜRSAB Gastronomi Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ulusoy ve TÜRSAB Kültürel Miras Projeleri Direktörü Köyüm Özyüksel eşlik etmiştir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu Mudurnu, Mudurnu, Tarihi Mudurnu Ahi Kenti, UNESCO Dünya Mirası,
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Merhabalar ben sitbistanliyim. Ana dilim turkce ve arnavutca ayrica sirpca da biliyorum. 5 yil dir balkan gezi programlari organizasyonu yapmaktayim. Boyle bir elemana ihtiyaciniz varsa benimle iletisime gecmenize rica ederim Ibrahim rustemi Tel. +38163i286419 watsapp wiber ibrahimi_ks@hotmail.com

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları