Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mudurnu, UNESCO Dünya Mirası Oluyor

03 Nisan, 2017 | 09:24
Mudurnu tarihi kent UNESCO dünya mirası kenti oluyor

Mudurnu tarihi kent UNESCO dünya mirası kenti oluyor

Bolu Şehrinin İlçesi Olan Mudurnu, UNESCO Dünya Mirası Geçici Listesinden Alınıp, UNESCO Dünya Mirası Antik Kenti Olma Yolunda

Bolu İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, 28.03.2017 tarihinde Mudurnu’nun ” Tarihi Ahi Kenti” UNESCO Dünya Mirası Geçici listesinden, yapılan başvuru ile UNESCO Dünya Mirası Listesi’ne geçirilmesi süreci hakkında bilgilendirme toplantısı yapılmıştır.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği (TÜRSAB) Başkan Danışmanı Mimar Halil Nur Çapa, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Mudurnu Kaymakamı Efecan Şahin ve Bolu Vali Yardımcısı Ünal Coşkun’un açılış konuşmaları ile başlayan toplantıya, Mudurnu Alan Yönetimi Başkanı Ayşe Ege Yıldırım, Danışma Kurulu Başkanı Namık Kemal Döleneken, ICOMOS Türkiye üyesi Tamer Gök, TÜRSAB Gastronomi Komitesi Başkan Yardımcısı Mehmet Ulusoy ve TÜRSAB Kültürel Miras Projeleri Direktörü Köyüm Özyüksel eşlik etmiştir.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolu Mudurnu, Mudurnu, Tarihi Mudurnu Ahi Kenti, UNESCO Dünya Mirası,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları