Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Muay Thai dövüşçüleri Tayland’da buluştu

19 Mart, 2015 | 10:10

Tayland’ın Ayutthaya şehrinde bu yıl 11’inci kez düzenlenen World Wai Kru Muay Thai törenine, farklı ülkelerden binin üzerinde sporcu katıldı.

Antik Ayutthaya krallığının başkentliğini yapan Tayland‘ın en eski yerleşim yerlerinden olan Ayutthaya kentinde, bu yıl 11’incisi düzenlenen “World Wai Kru Muay Thai” törenine 67 ülkeden 1200 sporcu katıldı.

Etkinliğe, Tayland halkının yanında yabancı turistler de büyük ilgi gösterdiler. Sadece bu töreni izlemek için Tayland’a gelen seyahatseverlerin çokluğu da dikkatlerden kaçmazken, törene katılan Muay Thai tutkunları, sporcularla hatıra fotoğrafları çektirdiler.

World Wai Kru Muay Thai, geleneksel Tayland dansı ve fillerin de yer aldığı ülkenin tarihini anlatan gösteri ile sona erdi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ayutthaya, Ayutthaya nerede, Ayutthaya tayland, Ayutthaya tayland turu, Muay Thai, Muay Thai tayland, Tayland, Tayland dövüş, Tayland dövüş sporları, Tayland Muay Thai, Tayland spor, Tayland Tatili, Tayland Turu, World Wai Kru, World Wai Kru Muay Thai,

Turizm Yorumları

 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları