Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şok eden istifalar!Muammer Güler ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan istifa etti

25 Aralık, 2013 | 09:49

  Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve İçişeri Bakanı Muammer Güler istifa etti.

NationalTurk.com haber sitesinin haberine göre;17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasında oğlu tutuklanan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan görevi bıraktı.

Çağlayan, yaptığı yazılı açıklamada, bakanlık görevinden ayrıldığını bildirdi. Zafer Çağlayan, şunları kaydetti:

“17 Aralık tarihi itibariyle gerçekleştirilen operasyonun, hükümetimize, partimize ve ülkemize karşı kirli bir tezgah olduğu çok açık bir şekilde ortadadır.

Yakın çalışma arkadaşlarımın ve evladımın da dahil edildiği bu çirkin oyunu bozmak ve gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlamak için Ekonomi Bakanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım.”

İçişleri Bakanı Muammer Güler istifa etti!

Muammer Güler İstifa Etti Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın görevini bırakmasının ardından bu kez de İçişleri Bakanı Muammer Güler istifa etti.

Güler yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“17 Aralık’ta Sayın Başbakan’a görevden affımı arz etmiştim bugün de yazılı olarak Sayın Başbakanımıza görevden affımı sundum”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ekonomi Bakanı, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İçişleri Bakanı, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Muammer Güler, Muammer Güler istifa, Muammer Güler istifa etti, Son Dakika Haberleri, son dakika muammer güler, Son dakika Zafer Çağlayan, Zafer Çağlayan, Zafer Çağlayan istifa, Zafer Çağlayan istifa etti, zafer çağlayan oğlu, Zafer Çağlayan rüşvet, Zafer Çağlayan yolsuzluk,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları