Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Şok eden istifalar!Muammer Güler ve Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan istifa etti

25 Aralık, 2013 | 09:49

  Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve İçişeri Bakanı Muammer Güler istifa etti.

NationalTurk.com haber sitesinin haberine göre;17 Aralık rüşvet ve yolsuzluk soruşturmasında oğlu tutuklanan Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan görevi bıraktı.

Çağlayan, yaptığı yazılı açıklamada, bakanlık görevinden ayrıldığını bildirdi. Zafer Çağlayan, şunları kaydetti:

“17 Aralık tarihi itibariyle gerçekleştirilen operasyonun, hükümetimize, partimize ve ülkemize karşı kirli bir tezgah olduğu çok açık bir şekilde ortadadır.

Yakın çalışma arkadaşlarımın ve evladımın da dahil edildiği bu çirkin oyunu bozmak ve gerçeklerin ortaya çıkmasını sağlamak için Ekonomi Bakanlığı görevimden ayrılmış bulunmaktayım.”

İçişleri Bakanı Muammer Güler istifa etti!

Muammer Güler İstifa Etti Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan’ın görevini bırakmasının ardından bu kez de İçişleri Bakanı Muammer Güler istifa etti.

Güler yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“17 Aralık’ta Sayın Başbakan’a görevden affımı arz etmiştim bugün de yazılı olarak Sayın Başbakanımıza görevden affımı sundum”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Ekonomi Bakanı, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, İçişleri Bakanı, İçişleri Bakanı Muammer Güler, Muammer Güler, Muammer Güler istifa, Muammer Güler istifa etti, Son Dakika Haberleri, son dakika muammer güler, Son dakika Zafer Çağlayan, Zafer Çağlayan, Zafer Çağlayan istifa, Zafer Çağlayan istifa etti, zafer çağlayan oğlu, Zafer Çağlayan rüşvet, Zafer Çağlayan yolsuzluk,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları