Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MSC, Küba gemi turlarına devam ediyor

03 Şubat, 2016 | 08:51

MSC, Küba gemi turları İsviçre merkezli MSC Cruises şirketinin ikinci gemisi, bin 500 kişiyi Küba ‘ya götürecek.

MSC Cruises, ABD ile ilşikilerinde 50 yılı aşkın bir sürenin ardından normalleşme sürecini giren Küba ‘yı tur programına dahil etti. Karayiplerin sırları ülkesi olarak anılan Küba ‘ya ilk seferini 2 Aralık 2015 tarihinde MSC Opera gemisi ile yapan MSC, Küba ya bu kez MSC Armonia adlı kruvaziyer gemisini gönderiyor.

MSC ’nin ikinci gemisi olarak Küba Turu yapacak MSC Armonia, 2 ayrı program düzenleyecek.  İlki Jamaika, Cayman Adaları ve Meksika seyahatlarini içeren turun ardından MSC Armonia ‘nın ikinci programı ise Orta Amerika’nın ilgi çekici ülkeleri Belize ve Honduras olacak.

Deniz Haber Ajansı’nın haberine göre, MSC Cruises’a ait 65,542 gross ton ağırlığındaki MSC Opera gemisi, 2 Aralık 2015’te İtalya’nın Cenova Limanı’ndan yola çıkarak, transatlantik seyahati sonrası Küba’ya vardı ve böylece MSC Cruises ’ın dünyada ilk kez Küba içerikli cruise programları başlamış oldu.

MSC Armonia, Opera adlı gemiden sonra MSC nin Küba’ya gönderdiği ikinci gemi olacak.

MSC Cruises Gemi Turları hakkında detaylı bilgi Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Küba, Küba Amerika, Küba gemi, Küba gemi turu, Küba seyahati, Küba Turu, MSC Armonia, MSC Armonia küba, MSC Cruises, MSC Cruises karayipler, MSC Cruises küba, MSC gemi turları, MSC Opera, MSC Opera küba,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları