Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MSC Fantasia kruvaziyer gemisi ilk kez Marmaris’te

11 Kasım, 2014 | 07:37

MSC firmasına bağlı 333 metre uzunluğundaki “Fantasia” isimli lüks kruvaziyer gemisi ilk kez Marmaris’e geldi.

MSC Fantasia, geçtiğimiz cumartesi günü Marmaris Limanı’na ilk ziyaretini gerçekleştirdi. Panama bayraklı, 333 metre uzunluğundaki gemi, 3273 yolcu ve 1237 mürettebatı ile Marmaris limanına demirlerdi.

İlk kez Marmaris’e gelen MSC Fantasia’nın, yolcuları için, limanda “Türk Pazarı” kuruldu. Lokma ve lokum gibi geleneksel Türk lezzetlerinin ikram edildiği yolcular, gemiden inerken Mehteran takımının şarkıları ile karşılandı.

Yolcuların büyük bir çoğunluğu Marmaris’i gezmek ve alışveriş yapmak için çarşıya giderken, bazı yolcular da farklı turlara çıkmayı tercih ettiler. Lüks gemi, akşam saat 16:00’da Malta’da bulunan Valetta limanına gitmek üzere Marmaris’den ayrıldı.

MSC Fantasia, çeşitli restoran ve kafeler, sinema salonu, konferans ve tiyatro salonu, kütüphane, kumarhane, spor salonu, güzellik ve spa merkezi, havuzlar ve alışveriş merkezleri ile dünyanın en lüks kruvaziyer gemileri arasında yer alıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
gemi turizm, Gemi Turları, gemi turu marmaris, kruvaziyer gemi, kruvaziyer gemi turizmi, kruvaziyer gemisi, Marmaris, Marmaris Limanı, MSC, MSC Fantasia, MSC Fantasia gemi turu, MSC Fantasia kruvaziyer, MSC Fantasia marmaris, MSC gemi, MSC gemi turları, Turizm Haberleri, Valetta limanı, Valetta limanı malta, yurtdışı gemi turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları