Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

MSC Cruises Türkiye seferlerini artırıyor

04 Eylül, 2014 | 15:17

Türkiye’de 2005 yılından bu yana Arkas Holding ortaklığıyla faaliyet gösteren MSC Cruises, 10. yılında Türkiye seferlerini arttırıyor.

Milliyet’in haberine göre, MSC Cruises, 2015 yılında 3 gemisi ile (MSC Magnifica, MSC Opera ve MSC Poesia,) gerçekleştireceği 3 farklı Türkiye uğraklı turları ile Türkiye ofisinin kuruluşunun 10. yılını kutluyor. Böylelikle MSC gemileri ile Türkiye’ye gelen turist sayısında ciddi bir artış elde edilirken, geçmiş senelere kıyasla daha fazla Türk yolcusuna hizmet vermiş olacak.

MSC Cruises’un 2005 yılından bu yana gerçekleştirdiği Türkiye çıkışlı Ege Adriyatik programını,2015 yılında MSC Magnifica gemisi yapacak.

Gemi,12 Nisan – 23 Kasım 2015 tarihleri arasında haftalık olarak her Çarşamba İzmir’den ve her Perşembe İstanbul’dan hareketle Türk yolcularını alarak Dubrovnik, Venedik, Brindisi, Katakolon, İzmir ve İstanbul rotasını izleyecek.

MSC OPERA gemisi ise, 06 Temmuz – 14 Eylül 2015 tarihleri arasında 14 gece olarak gerçekleştireceği seferinde, İstanbul’dan hareketle, sırasıyla Mikanos, Santorini, Kefalonya/Argostoli, Dubrovnik, Venedik, Bari,Pire/Atina, Köstence, Soçi ve İstanbul rotasını izleyecek.

Rönesans Programı ile yenilenen MSC Opera

Yaklaşık 200 milyon €’lukbir çalışma olan“Rönesans Programı” ile MSC Cruises’un 2003 ve 2005 yılları arasında yapılan Lirica sınıfı gemileri; MSC Armonia, MSC Sinfonia, MSC Opera ve MSC Lirica tamamen yenileniyor. Böylelikle şu anda 251 m uzunlukta, 60.000 ton ağırlıkta ve 2.069 yolcu kapasiteli Lirica sınıfı gemileri, 275 m uzunluğa, 65.000 ton ağırlığa ve 2.680 yolcu kapasitesine sahip oluyor. Bu yeniliklere teknolojik birçok yeni özelliğin de dahil edileceği MSC Opera’da yeni eğlence ve aktivite olanakları da bulunacak.

MSC Magnifica gemisi

Ünlü İtalyan iç mimari ve tasarım stüdyosu De Jorio imzalı MSC Magnifica gemisi, adeta yüzen bir şehir. Tasarım harikası bu geminin 293,8 metre uzunluğunda ve 15 kat yüksekliğindeki dev gövdesinde, 3.013 yolcunun konaklayabileceği 809’u balkonlu 1275 kabin, her birinde ayrı aktivitelerin gerçekleştirildiği 22,000 m2 yaşam alanı, biri çocuklara ayrılmış 3 yüzme havuzu, fitness/dinlenme alanları, koşu parkuru, sauna, Türk hamamı, jakuziler, 4 restoran, ikisi açık havada olmak üzere 10 bar, 3 katlı 1.250 kişilik tiyatro salonu, casino, disko, alışveriş mekanları, 4D sinema, bilardo ve bowling gibi birçok farklı seçenek bulunuyor.

Türkçe Hizmetler

MSC Cruises, Türk yolcularının rahatlığı ve keyifli bir seyahat geçirmeleri amacıyla, diğer gemilerde olmayan birçok Türkçe hizmeti gemilerinde uyguluyor. Özellikle ilk defa gemi yolculuğuna çıkacak olan Türk yolcular için bu hizmetler büyük kolaylıklar sağlıyor. MSC Magnificave MSC Opera’da bulunan Türkçe hizmetlerden bazıları;

Türkçe rehber eşliğinde şehir turları, gemide çeşitli alanlarda hizmet veren Türk personel, Türkçe menü, günlük Türkçe bülten , Türk TV kanalı, Türk kahvaltı tabağı, Türk kahvesi, rakı, ve okey / tavla gibi oyunlar.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Arkas Holding, Arkas Holding gemi, Atina, Gemi Turları, Gemi Turu, Köstence, MSC Cruises, MSC Cruises gemi, MSC Cruises gemi turları, MSC Cruises Türkiye, MSC Cruises turları, MSC Magnifica, MSC Opera, MSC Poesia, Soçi, türkiye gemi turları,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları