Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mövenpick İstanbul’un yeni genel müdür yardımcısı Murat Deniz oldu

02 Kasım, 2010 | 17:59

Mövenpick Hotel İstanbul’un un yeni genel müdür yardımcısı Murat Deniz oldu.

İngiltere’nin önde gelen otellerinde yöneticilik yapmış olan Murat Deniz, 20 yıllık otelcilik tecrübesini ve birikimini Mövenpick Hotel İstanbul’da hayata geçiriyor.

Cavendish College London Turizm ve Otel İsletmeciliği bölümünden mezun olduktan sonra Ritz Hotel London’da yöneticilik eğitimi alan Murat Deniz; kariyerine Taj Hotels & Resorts ve 51 Buckingham Gate’de Ön Büro Müdürü, Gloucester Park Apartments’de Otel Müdürü olarak devam etti. Murat Deniz Jumeirah Lowndes Hotel’de Operasyon Müdürü olarak görev yaptıktan sonra 2008 yılında Red Carnation Hotel’de Genel Müdür yardımcılığına yükseldi.

Eylül 2010’dan itibaren Mövenpick Hotel Eylül 2010’da Genel Müdür Yardımcısı olarak görev alan Murat Deniz, İngilizce ve Portekizce biliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Cavendish College, Jumeirah Lowndes, Jumeirah Lowndes Hotel, Mövenpick Hotel, Mövenpick İstanbul, Mövenpick İstanbul Oteli, Mövenpick İstanbul Murat Deniz, Murat Deniz, Murat Deniz Haberleri, Murat Deniz Kimdir, Murat Deniz Mövenpick İstanbul, Murat Deniz Otel Müdürü, Turizm Gazetesi, Turizm Haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları