Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Mourinho tatil için “Yunan Adaları” dedi

01 Temmuz, 2014 | 16:32

İngiliz devi Chesea’nin teknik patronu Jose Mourinho, tatil tercihini Mikonos’tan yana kullandı. Portekizli çalıştırıcının Yunan Adaları turunda çarpıcı görüntüler ortaya çıktı.

Liglerin bitmesinden sonra sporcular ve aileleri tatil için farklı bölgelere dağıldılar. İngiltere Premier Ligi ekiplerinden Chelsea’nin teknik direktörü Jose Mourinho da ailesi ile birlikte tatil yapan isimlerden…

Portekizli çalıştırıcının tatil tercihi ise bize çok da uzak değil. Mourinho, gece hayatının ön plana çıktığı Yunan Adası Mikonos’ta ailesiyle tatil yapıyor.

Ünlü çalıştırıcı oğlu Jose Mario ve kızı Matilde ile Mikonos’ta görüntülendi. Mourinho bir ara oğlu ile jetskiye binerken objektiflere takıldı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Chelsea, Chelsea jose mourinho, Jose Mourinho, Jose Mourinho mikonos, jose mourinho mykonos, Jose Mourinho tatil, Jose Mourinho yunan adaları, Mikonos, Mikonos adası, Mikonos tatil, Mykonos, Yunan Adaları, Yunan Adaları Turları,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Luther
22 Temmuz, 2014

There is huge amount of drfefient talks about his future career but I think he will chose one of the following future ways to go:1) He will stay in his current club Real Madrid and will try to win Champions League with them;2) He will move back to Chelsea as have had a lot of problems with coaches after Jose Mourinho left them and those managers were not able to stay more then for one season in club as Roman Abramovich was unhappy with their results every time, nevertheless he invested huge sum of money to buy new players for all that coaches;3) Not sure, but there is a possibility for him to move to Paris Saint Germain. New grand team is being built there in Paris with the help of Arab dollars which is the first factor of this possibility, and the second factor is that he never worked in France and can just wish to win the fifth country championship in order to beat his own record. -4Was this answer helpful?

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 22nd, 2014 at 10:16 Luther mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları