Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Motosiklet tutkunları İtalya’da buluştu

24 Eylül, 2014 | 11:04

Open House italya 12 – 14 Eylül tarihleri arasında düzenlenen “Moto Guzzi Open House” etkinliği kapsamında 10 bin motosiklet tutkunu, Mandello’ya akın etti.

Moto Guzzi sevgisine adanan hafta sonu boyunca Lario kıyısında fabrika ve tarih müzesi ziyaretleri, motosikletlerle test sürüşleri ve tarihi tesiste Moto Guzzi alışverişleri düzenlendi.

Motosiklet dünyasının en eski markalarından biri olan Moto Guzzi tarafından düzenlenen “Moto Guzzi Open House” etkinliği 12 – 14 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirildi. 10 bin Moto Guzzi tutkunu, Mandello del Lario’ya akın etti ve fabrika ile Tarih Müzesi’ni ziyaret etti.

Geleneksel olarak her Eylül ayında motosikletçilere ve motor tutkunlarına yönelik gerçekleştirilen “Moto Guzzi Open House”, yaz ayının sonlarında gölün doğal güzelliğini pekiştiren havanın da etkisiyle geçen yılki başarının üzerine koyarken, lüks California 1400’den Racer, Stone ve Special şeklinde üç versiyonu bulunan genç ve çevik V7’ye kadar Eagle ailesinin en yeni üyelerini de görme fırsatı sundu.

En çok ziyaret edilen mekanlar arasında orijinal GP’den MGS01’e ve 1921’de yapılan ilk Nomale dahil 150’den fazla motosiklete ev sahipliği yapan Tarih Müzesi, dünyadaki tüm pazarlara giren Moto Guzzi’lerin doğduğu montaj hatları ve büyüleyiciliğini diama koruyan Rüzgar Tüneli yer aldı. Büyük başarı yakalayan yol testlerinde 500’den fazla misafir, üç versiyonu bulunan “küçük” V7’den Avrupa’da şimdiye dek üretilmiş en büyük V-twin motora sahip serinin gözdesi California 1400 ve turing motosikleti Stelvio ile güçlü Griso 1200 dahil İtalyan üreticinin ailesine katılan en yeni üyeleri sürme şansı yakaladı.

Motosiklet tutkunları Custom Alanı’na da büyük ilgi gösterirken RossoPuro, South Garage, Millepercento ve Radical Guzzi gibi dünyadaki en ünlü “custom made” atölyelerinin imzasını taşıyan küçük ve büyük blokların üzerindeki en prestijli özel üniteleri görme fırsatı yakaladılar. Kaliforniya Pasadena’da Moto Guzzi ile birlikte çok sayıda Piaggio Group markalı aracın tasarlandığı ve doğduğu yer olan Piaggio Gelişmiş Tasarım Merkezi’ni başında bulunan ve oradan Mandello’ya gelen en yeni California 1400’ün “babası” Arjantinli tasarımcı Miguel Galluzzi gibi en yetenekli custom ustalarıyla vakit geçirme şansı buldular.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Lario, Lario italya, Millepercento, Moto Guzzi, Moto Guzzi italya, Moto Guzzi itaya fabrika, Moto Guzzi müze, Moto Guzzi Open House, Moto Guzzi tarihi, Open House, RossoPuro, South Garage,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları