Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’ya giden Türk turist sayısı yüzde 16 arttı

19 Şubat, 2014 | 13:19

Moskova

Vizesiz Rusya seyahati meyvelerini vermeye başladı. Vizelerin kalkmasının ardından Rusya’nın başkenti Moskova’ya giden Türk turist sayısı yüzde 15.8 artarak 146 bin kişiye ulaştı.

Rus yetkililerin verdiği bilgiye göre Moskova’daki 3 havaalanına 2013 yılında 5 milyon 600 bin turist geldi. Moskova’ya gelen turist sayısı 2012’ye göre yüzde 10 artış gönderirken Türkiye vatandaşlarının sayısı daha da arttı. Moskova’ya giden Türk vatandaşı sayısı yüzde 15.8 artışla 146 bin 200’e ulaştı.

Vatandaşları Moskova’yı en çok ziyaret eden ülke ise Çin oldu. 2013’te 376 bin Çinli Moskova’ya gitti. 2012’de birinci sırada yer alan Almanya ise 2013’te Çin’in ardından 2. sıraya geriledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova Rusya, moskova türk sayısı, moskova türk turist sayısı, moskova vizesiz, Rusya, rusya haber, rusya haberleri, Turizm Haberleri, vizesiz moskova, Vizesiz Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları