Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’nın merkezine yeni yaya yolu

05 Ağustos, 2015 | 07:03

Moskova Rusya’nın başkenti Moskova’da altı caddeyi biribirine bağlayacak yeni yaya yolu için çalışmalar başladı.

Moskova’nın merkezinde yeni bir yaya yolu projesi için start verildi. Lubyanka’da, altı caddeyi birleştirecek yaya yolunun başkentin merkezine yeni bir hava katması bekleniyor.

Belediyenin başlattığı “Benim caddem” adlı program kapsamında inşa edilmesi kararlaştırlan yaya yolunun, Bolşaya Lubyanka, Rojdestvenka, Puşeçnaya, Kuznetski Most, Neglinnaya ve Teatralnaya caddelerini birleştireceği açıklandı.

Ağaçlandırma çalışmaları yapılacak yaya yoluna ayrıca bisiklet yolunun da inşa edileceği belirtiliyor.

Moskova’nın merkezindeki Devrim Meydanı’nın da 2016 yoluna kadar yaya yolu haline getirilmesi planlanıyor (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
devrim meydanı, Devrim Meydanı moskova, Kuznetski Most, Lubyanka, Lubyanka moskova, Moskova, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova yaya yolu, Neglinnaya, Puşeçnaya, Rojdestvenka,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları