Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da 19 derecelik rekor!

25 Mart, 2014 | 16:01

Moskova

Rusya’nın başkenti Moskova’da son 130 yılın en sıcak bahar başlangıcı yaşanıyor. Normalde Mart ayını soğuk ve kar yağışıyla geçiren Moskova’da 18.8 derece ile rekor kırıldı.

Rus meteoroloji kaynaklarından alınan bilgilere göre Moskova’da dün hava sıcaklığı 18.8 derece ölçülerek son 130 yıllık rekor kırıldı. Meteoroloji merkezinin tahminlerine göre sıcak havalar önümüzdeki birkaç gün içinde Moskova’dan uzaklaşacak. Perşembe gününden sonra havaların yeniden soğuyacağı ve geceleri eksi derecelerin de görülebileceği öğrenildi.

Uzun süren güneşsiz ve soğuk kış mevsiminden kurtulan vatandaşlar ise kendilerini park ve bahçelere attı. Tüm kent kışın kirlerinden temizlenirken, demir korkuluklar ve binalarla ilgili geleneksel boya badana mevsimi de başladı.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, moskova 1 mayıs, moskova 19 derece, Moskova hava, Moskova hava durumu, moskova kaç derece, Moskova sıcaklık, Rusya, Rusya hava durumu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları