Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova, Zafer Bayramı’na hazırlanıyor

06 Mayıs, 2014 | 11:26

Moskova’da İkinci Dünya Savaşı sırasında Nazilere karşı kazanılan zaferin 69’uncu yıldönümü kutlamaları için hazırlıklar sürüyor.

Rusya’nın başkenti Moskova’da, 9 Mayıs Zafer Bayramı hazırlıkları devam ediyor. Bu kapsamda, Kızıl Meydan’da askeri araçların katılımıyla geçit töreni provası düzenlendi.

NationalTürk’ün haberine göre, Rusların İkinci Dünya Savaşı’nda Nazilere karşı kazanılan “büyük zaferin” yıl dönümünde geleneksel olarak Kızıl Meydan’da düzenlenen askeri geçit töreninin hazırlıkları devam ediyor. Akşam saatlerinde başlayan ve yaklaşık bir saat süren provada, tanklar, füze taşıyıcılar ve askeri araçlar meydanda boy gösterdi.

9 Mayıs’ta Kızıl Meydan’da düzenlenecek askeri geçit töreninde Rus askeri envanterinin en gösterişli tank ve füze sistemlerinin sergilenmesinin yanı sıra uçak ve helikopterlerin de alçak irtifadan uçması bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
9 Mayıs, 9 Mayıs Zafer Bayramı, ikinci dünya savaşı, Kızıl Meydan, Moskova, Moskova haberleri, Moskova kızıl meydan, Moskova Rusya, Nazi, Nazi Rusya, Rusya, Rusya 9 mayıs, rusya haberleri, Rusya Kızıl meydan, Rusya Zafer Bayramı, Zafer Bayramı,
comment_type != "trackback" && $comment->comment_type != "pingback" && !ereg("", $comment->comment_content) && !ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Ziidi
22 Temmuz, 2014

i went to turkey this smeumr it is absolutely beautiful! that letter holder is very nice do u remember how much it was by any chance? i would love to get my hands on something like that xxx

comment_type == "trackback" || $comment->comment_type == "pingback" || ereg("", $comment->comment_content) || ereg("", $comment->comment_content)) { ?>
Track & Pingback
Trackback and pingback from other blogger
Temmuz 22nd, 2014 at 03:58 Ziidi mention something about this post....
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları