Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da yılın sergisi açıldı

05 Kasım, 2015 | 14:24

moskova sergi Rusya’nın başkenti Moskova’da sanatseverlerin merakla beklediği yılın sergisi olarak gösterilen sanat etkinliği başladı.

Moskova’daki dünyaca ünlü Tretyakovskaya sanat galerisinin ek binasında yılın en önemli sanat etkinliği olarak gösterilen sergi, büyük ilgi görmeye devam ediyor.

17 Ocak 2016 tarihine kadar devam edecek sergide, Rus ressam Valentin Serov’un yağlı boya eserleri sanatseverlerle buluşuyor. 1865-1911 yılları arasında yaşayan Serov, dönemin en önemli yağlı boya portre ustalarından biri olarak kabul ediliyor.

Empresyonizm akımının uygulayıcısı olan ressam, 19’uncu yüzyılın gerçekçi portre geleneğini devam ettirdi (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova sanat, Moskova sergi, Rusya, Rusya Moskova, Tretyakovskaya, Tretyakovskaya sergi, Valentin Serov,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları