Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova yeni yıla hazır!

29 Aralık, 2015 | 10:23

moskova-noel Rusya’nın başkenti Moskova, yeni yıla hazır! Rengarenk süslerle donatılan sokaklar, şehre gelenlere adeta görsel bir şölen sunuyor.

Avrupa’da yılbaşı kutlamalarının en renkli geçtiği başkentlerden olan Moskova, yeni yıla yine rengarenk girecek. Moskova sokakları, yıbaşı ve noel kutlamaları nedeniyle süslerle donatıldı.

Şehrin farklı noktalarına kurulan 40 adet Noel ağacı, muhteşem bir görsel şölen olan Işık Festivali, Noel Panayırı ve pek çok sokak gösterisi Moskova’da seyahatseverleri bekliyor. Moskova yılbaşı etkinliklerine bu yıl 10 milyon kişinin katılması bekleniyor.

Christmas kapsamında süslenen Moskova sokaklarından renkli görüntüler

Moskova yeni yıla hazır!

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova christmas, Moskova haberleri, Moskova noel, Moskova noel kutlamaları, Moskova Rusya, Moskova turu, Moskova yılbaşı, Moskova Yılbaşı Turları, rusya haberleri, rusya turu, Rusya yılbaşı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları