Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova, Uluslararası Meclis Oyunları’na ev sahipliği yaptı!

30 Eylül, 2013 | 14:02

Moskova- Uluslararasi Meclis-oyunlari Her yıl Eylül ayında geleneksel olarak düzenlenen Uluslararası Meclis Oyunları bu yıl Moskova’da gerçekleşti. Türkiye’den 6 milletvekilinin katıldığı müsabakalar renkli anlara sahne oldu.

20-23 Eylül 2013 tarihinde Moskova’da düzenlenen Uluslararası Meclis Oyunları organizasyonu gerçekleşti. Tüm branşların yapılabildiği Türkiye’deki ve dünyadaki ilk spor kompleksi olarak adlandırılan, Özaltın Holding’in yeni yatırımı Gloria Hotels & Resorts’un yeni markası olan Gloria Olympic Arena’nın da destek verdiği müsabakalar üç gün sürdü.

Bu organizasyona Türkiye’nin dışında Rusya, Ukrayna, Polonya, Litvanya, Letonya, Sırbistan, Hırvatistan, Estonya ve Beyaz Rusya katıldı. Afyon eski Milletvekili Zekeriya Aslan, Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Bolu Milletvekili Fehmi Kupçu, Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz ve Giresun Milletvekili Adem Tatlı ülkemizi temsil etti.

Gloria Hotels&Resorts Satış Pazarlama Koordinatörü Uğur Akça: “Bu organizasyon, ülkeler arasındaki bağları güçlendirmek, resmi hayat dışında da milletvekillerinin birbirleriyle tanışmalarını ve yaşanan sorunların çözülmesini sağlamak amacıyla her yıl geleneksel olarak gerçekleştiriliyor. Böylesine önemli bir organizasyona destek vermekten dolayı mutluluk duyuyoruz. Bu ve bunun gibi organizasyonlarda yer alarak, Türk turizmine ve ekonomisine katkı sağlamayı hedefliyoruz” dedi.

Etkinliğe katılan milletvekilleri; mini futbol, satranç, masa tenisi, futbol ve badminton olmak üzere 5 spor dalında yarıştı. Milletvekillerinin katıldığı oyunlar renkli anlara sahne olurken, Rusya Devlet Duması’nın 20.yıl dönümüne denk gelmesi nedeniyle Rusya Milli Futbol Takımı ile milletvekilleri arasında özel bir müsabaka düzenlendi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bilecik Milletvekili Fahrettin Poyraz, Bolu Milletvekili Fehmi Kupçu, Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir, Elazığ Milletvekili Şuay Alpay, Estonya, Gloria Hotels & Resorts, Gloria Hotels & Resorts moskova, Gloria Hotels & Resorts Rusya, Hırvatistan, Letonya, Litvanya, Moskova, moskova otelleri, Moskova turları, Polonya, Rusya, Rusya Devlet Duması, rusya haberleri, Rusya Milli Futbol Takımı, Rusya Turları, Sırbistan, Ukrayna, Uluslararası Meclis Oyunları, Uluslararası Meclis Oyunları Moskova, Zekeriya Aslan,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları