Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova uçuşlarının tanıtımı yapıldı

28 Ekim, 2013 | 10:36

pegasus-moskova Moskova uçuşlarının tanıtımında konuşan Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı önemli açıklamalarda bulundu. Sabancı, rekabetin fiyatlara olumlu yansıdığını söyledi.

Pegasus’un Moskova seferlerine başlamasından sonra rakiplerinin fiyatları yüzde 13 düşürdüğünü belirten Sabancı, “Her zaman olduğu gibi bizim hatta girişimize birlikte diğer havayolu şirketi de fiyatları düşürüyor. Moskova’ya uçuşlarına başlayalı iki hafta olmasına rağmen yüzde 94 doluluk oranı yakaladık. Daha önce bilet fiyatları 300 Euro olan taşıyıcı, biz uçmaya başlayınca iki haftada fiyatını 260 Euro’ya çekti. Bu fiyat daha da düşecektir” dedi.

Sabancı ayrıca haftada üç gün karşılıklı uçuşlarla 16 uluslararası, 24 yurtiçi olmak üzere Moskova’yı 40 farklı noktaya bağlayacaklarını da sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova bilet fiyatları, Moskova haberleri, Moskova Pegasus, Moskova Rusya, Moskova turları, moskova uçak bileti, Moskova Uçuşları, Pegasus, Pegasus Havayolları, rusya haberleri,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları