Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova uçuşlarının tanıtımı yapıldı

28 Ekim, 2013 | 10:36

pegasus-moskova Moskova uçuşlarının tanıtımında konuşan Pegasus Yönetim Kurulu Başkanı Ali Sabancı önemli açıklamalarda bulundu. Sabancı, rekabetin fiyatlara olumlu yansıdığını söyledi.

Pegasus’un Moskova seferlerine başlamasından sonra rakiplerinin fiyatları yüzde 13 düşürdüğünü belirten Sabancı, “Her zaman olduğu gibi bizim hatta girişimize birlikte diğer havayolu şirketi de fiyatları düşürüyor. Moskova’ya uçuşlarına başlayalı iki hafta olmasına rağmen yüzde 94 doluluk oranı yakaladık. Daha önce bilet fiyatları 300 Euro olan taşıyıcı, biz uçmaya başlayınca iki haftada fiyatını 260 Euro’ya çekti. Bu fiyat daha da düşecektir” dedi.

Sabancı ayrıca haftada üç gün karşılıklı uçuşlarla 16 uluslararası, 24 yurtiçi olmak üzere Moskova’yı 40 farklı noktaya bağlayacaklarını da sözlerine ekledi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova bilet fiyatları, Moskova haberleri, Moskova Pegasus, Moskova Rusya, Moskova turları, moskova uçak bileti, Moskova Uçuşları, Pegasus, Pegasus Havayolları, rusya haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları