Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da Türk sineması şenliği

19 Haziran, 2015 | 08:09

19-26 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 37’nci Moskova Uluslararası Film Festivali’nin programına ‘Dünden Bugüne Türkiye Sineması’ bölümü eklendi.

Dünyanın en eski film festivallerinden olan Moskova Uluslararası Film Festivali, 37. yılında bir ilke imza atarak programına ‘Türkiye Sineması Seçkisi’ ekledi.

‘Dünden Bugüne Türkiye Sineması’ başlıklı program çerçevesinde, Moskovalılar bir hafta boyunca Türk sinemasının birbirinden başarılı örneklerini izleme imkanı bulacak. Muhsin Bey, Uzak, Kelebeğin Rüyası gibi 10 Türk filmi, festivalde beyaz perdeye yansıyacak.

Festivalin kısa film gösteriminde Türkiye’den Hakkı Kurtuluş ve Melik Saraçoğlu’nun yönettiği ‘Müjdeler Var Yurdumun Toprağına Taşına, Erdi Sinemam 100 Şeref Yaşına!’ kısa filmi izleyicilerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kelebeğin Rüyası, Moskova, Moskova film, Moskova Film Festivali, Moskova Film Festivali rusya, Moskova Rusya, Moskova Uluslararası Film Festivali, Muhsin Bey, Türkiye Sineması, Türkiye Sineması moskova, Uzak,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları