Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da Türk sineması şenliği

19 Haziran, 2015 | 08:09

19-26 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 37’nci Moskova Uluslararası Film Festivali’nin programına ‘Dünden Bugüne Türkiye Sineması’ bölümü eklendi.

Dünyanın en eski film festivallerinden olan Moskova Uluslararası Film Festivali, 37. yılında bir ilke imza atarak programına ‘Türkiye Sineması Seçkisi’ ekledi.

‘Dünden Bugüne Türkiye Sineması’ başlıklı program çerçevesinde, Moskovalılar bir hafta boyunca Türk sinemasının birbirinden başarılı örneklerini izleme imkanı bulacak. Muhsin Bey, Uzak, Kelebeğin Rüyası gibi 10 Türk filmi, festivalde beyaz perdeye yansıyacak.

Festivalin kısa film gösteriminde Türkiye’den Hakkı Kurtuluş ve Melik Saraçoğlu’nun yönettiği ‘Müjdeler Var Yurdumun Toprağına Taşına, Erdi Sinemam 100 Şeref Yaşına!’ kısa filmi izleyicilerle buluşacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kelebeğin Rüyası, Moskova, Moskova film, Moskova Film Festivali, Moskova Film Festivali rusya, Moskova Rusya, Moskova Uluslararası Film Festivali, Muhsin Bey, Türkiye Sineması, Türkiye Sineması moskova, Uzak,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları