Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu’ndan müze ziyareti

24 Eylül, 2013 | 15:57

moskova-turk-kadınları-muze Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu (MTKO), kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

Çoğunluğu Moskova’ya yeni gelen kadınlardan oluşan grup, Moskova Müzesini ziyaret etti. “19. ve 20 Yüzyıl – Tarih Aynasında Moda” isimli sergiyi gezen hanımlar keyifli dakikalar yaşadı.

Ünlü moda yorumcusu Aleksander Vasilyev’in kolleksiyonuna ait kıyafet ve aksesuarlar, Rusya’da modanın nereden nereye geldiğini gözler önüne seriyor.

8 Ekime kadar açık olacak sergi ziyaretçilerini bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova etkinlik, Moskova müze, Moskova Rusya, Moskova tatil, Moskova Türk Kadınlar, Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu, Moskova türkiye, Moskova turları, Rusya müze, Rusya Turları,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları