Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu’ndan müze ziyareti

24 Eylül, 2013 | 15:57

moskova-turk-kadınları-muze Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu (MTKO), kültürel etkinliklerine ara vermeden devam ediyor.

Çoğunluğu Moskova’ya yeni gelen kadınlardan oluşan grup, Moskova Müzesini ziyaret etti. “19. ve 20 Yüzyıl – Tarih Aynasında Moda” isimli sergiyi gezen hanımlar keyifli dakikalar yaşadı.

Ünlü moda yorumcusu Aleksander Vasilyev’in kolleksiyonuna ait kıyafet ve aksesuarlar, Rusya’da modanın nereden nereye geldiğini gözler önüne seriyor.

8 Ekime kadar açık olacak sergi ziyaretçilerini bekliyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova etkinlik, Moskova müze, Moskova Rusya, Moskova tatil, Moskova Türk Kadınlar, Moskova Türk Kadınlar Organizasyonu, Moskova türkiye, Moskova turları, Rusya müze, Rusya Turları,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları