Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Turizm Fuarı’nda Küba’ya ödül

28 Mart, 2013 | 13:38

Moskova Turizm Fuarı'nda Küba'ya ödül Moskova Turizm Fuarı’nda Küba’ya ödül / Turizm Haberleri

Moskova’da düzenlenen Uluslar arası Seyahat ve Turizm Fuarı’nda Küba,’en çok tercih edilen ülke’ ödülüne layık görüldü.

Küba, en çok tercih edilen ülke ve  en iyi stand ödüllerinin sahibi oldu.

Rusya’daki Küba Turizm Bakanlığı müdürü Estefania Escobar, Moskova’daki turizm fuarında iki önemli ödüle layık görülme sürprizini açıkladı.

Escobar, Prensa Latina’ya yaptığı açıklamayı ‘Kendine Özgü Küba’ başlıklı kampanyanın üzerinde Kübalı ünlü basçı Jorge Reyes’in fotoğrafı bulunan poster önünde gerçekleştirdi.

Küba heyeti, Rusya havayolları, seyahat acenteleri ve tur operatörleriyle görüşmeler yaparken en uzun Havana purosunu sarmasıyla Guiness rekorlar kitabına girmiş olan tütün sarıcısı Jose Castelar (Cueto) standda büyük ilgi gördü.

Bu fuarda ilk kez on farklı Latin Amerika ve Karayip ülkesinin bulunduğuna dikkat çeken Escobar, küresel ekonomik krize rağmen Rusya’nın büyümekte olan bir turist potansiyeline sahip olduğunu belirtti.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Fuar, Jorge Reyes, Jose Castelar, Karayip, Kendine Özgü Küba, Küba, Küba en çok tercih edilen ülke, Küba Haberleri, Küba ödül, Küba puro, Küba Seyahat, Küba Turist, Küba Turizm, Küba turizm fuarı, Kübalı ünlü basçı Jorge Reyes, Latin Amerika, Moskova, Moskova Turizm Fuarı, Moskova Turizm Fuarı Küba, Moskova Uluslar arası Seyahat ve Turizm Fuarı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları