Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da turistlerin işini kolaylaştıracak karar!

04 Kasım, 2014 | 10:16

Dünyanın pek çok şehrinde turistlere sunulan birkaç günlük sınırsız toplu taşıma kartı, Rusya’nın başkenti Moskova’da da kullanılmaya başlandı.

Yurtdışı turu düşünenler için olmazsa olmazlardan biri kuşkusuz sınırsız toplu taşıma kartı. Dünyanın pek çok şehrinde turistlerin hayatını kurtaran kart bundan böyle Rusya’nın başkenti Moskova’da da kullanılmaya başlandı.

Moskova belediyesinin, özellikle turistlerden gelen taleplere kulak kabartarak aldığı kararla, turistik kart kullanımı kasımdan itibaren yürürlüğe girdi.

Kararla birlikte, metro, otobüs, tramvay gibi tüm toplu taşıma araçlarında geçerli olacak kart 3 ya da 7 günlük. Biletin belirtilen süre içinde kullanım sayısında ise hiçbir sınırlama yok.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova gezilecek yerler, Moskova haberleri, Moskova turistik kart, moskova ulaşım kartı, Rusya, Rusya Moskova, Rusya moskova turu, Rusya moskova ulaşım, rusya turu, turistik kart, turistik kart rusya,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları