Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’ya tropik kış geliyor!

15 Aralık, 2014 | 10:00

moskova-orkide-festivali Rusya’nın başkenti Moskova, bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek orkide festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Moskova’da tropik kış günleri başlıyor. Düzenlediği festivallerle dünyanın farklı bölgelerinden bir çok turisti ağırlayan Moskova’ya bu kez tropik kış geliyor.

Moskova’nın gizli cennetlerinden Aptekarski Ogorod, 20 Aralık’ta başlayacak 6. Orkide Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Şehrin merkezinde olmasına rağmen gürültü ve patırtıdan uzak kalabilen “cennet bahçe” olarak bilinen Aptekarski Ogorod, geçtiğimiz yıl festival kapsamında 45 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı.

20 Aralık’ta başlayacak ve 15 Mart’a kadar sürecek festivalde, birbirinden güzel orkidelerin arasında yürürken, Brezilya’dan Güzey Asya’ya kadar farklı dünyalardan getirilen tropik bitkilerle de haşır neşir olacaksınız.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aptekarski Ogorod, Aptekarski Ogorod moskova, Aptekarski Ogorod orkide, Aptekarski Ogorod rusya, Moskova, Moskova etkinlik, Moskova festival, Moskova haberleri, Moskova kış, Moskova Kültür, Moskova orkide, Moskova orkide festivali, Moskova Rusya, Moskova Rusya turu, Moskova turu, tropik bitki, tropik bitki moskova,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları