Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’ya tropik kış geliyor!

15 Aralık, 2014 | 10:00

moskova-orkide-festivali Rusya’nın başkenti Moskova, bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek orkide festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Moskova’da tropik kış günleri başlıyor. Düzenlediği festivallerle dünyanın farklı bölgelerinden bir çok turisti ağırlayan Moskova’ya bu kez tropik kış geliyor.

Moskova’nın gizli cennetlerinden Aptekarski Ogorod, 20 Aralık’ta başlayacak 6. Orkide Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Şehrin merkezinde olmasına rağmen gürültü ve patırtıdan uzak kalabilen “cennet bahçe” olarak bilinen Aptekarski Ogorod, geçtiğimiz yıl festival kapsamında 45 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı.

20 Aralık’ta başlayacak ve 15 Mart’a kadar sürecek festivalde, birbirinden güzel orkidelerin arasında yürürken, Brezilya’dan Güzey Asya’ya kadar farklı dünyalardan getirilen tropik bitkilerle de haşır neşir olacaksınız.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aptekarski Ogorod, Aptekarski Ogorod moskova, Aptekarski Ogorod orkide, Aptekarski Ogorod rusya, Moskova, Moskova etkinlik, Moskova festival, Moskova haberleri, Moskova kış, Moskova Kültür, Moskova orkide, Moskova orkide festivali, Moskova Rusya, Moskova Rusya turu, Moskova turu, tropik bitki, tropik bitki moskova,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları