Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’ya tropik kış geliyor!

15 Aralık, 2014 | 10:00

moskova-orkide-festivali Rusya’nın başkenti Moskova, bu yıl 6’ıncısı düzenlenecek orkide festivaline ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor.

Moskova’da tropik kış günleri başlıyor. Düzenlediği festivallerle dünyanın farklı bölgelerinden bir çok turisti ağırlayan Moskova’ya bu kez tropik kış geliyor.

Moskova’nın gizli cennetlerinden Aptekarski Ogorod, 20 Aralık’ta başlayacak 6. Orkide Festivali’ne ev sahipliği yapacak. Şehrin merkezinde olmasına rağmen gürültü ve patırtıdan uzak kalabilen “cennet bahçe” olarak bilinen Aptekarski Ogorod, geçtiğimiz yıl festival kapsamında 45 bin ziyaretçiyi ağırlamıştı.

20 Aralık’ta başlayacak ve 15 Mart’a kadar sürecek festivalde, birbirinden güzel orkidelerin arasında yürürken, Brezilya’dan Güzey Asya’ya kadar farklı dünyalardan getirilen tropik bitkilerle de haşır neşir olacaksınız.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Aptekarski Ogorod, Aptekarski Ogorod moskova, Aptekarski Ogorod orkide, Aptekarski Ogorod rusya, Moskova, Moskova etkinlik, Moskova festival, Moskova haberleri, Moskova kış, Moskova Kültür, Moskova orkide, Moskova orkide festivali, Moskova Rusya, Moskova Rusya turu, Moskova turu, tropik bitki, tropik bitki moskova,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları