Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da sıradışı multimedya sergisi

26 Şubat, 2015 | 08:24

Dünyanın en ünlü ressamlarına ait tablolar, alışılmadık bir format ve teknolojiyle Rusya’nın başkenti Moskova’da sanatseverlerle buluşuyor.

Rusya’nın başkenti Moskova şu günlerde ilginç bir sergiye ev sahipliği yapıyor. Van Gogh, Gustav Klimt ve Kazimir Maleviç gibi dünyaca ünlü ressamların eserleri alışılmadık bir format ve teknoloji ile sanatseverlerle buluşuyor.

Dünyanın 20’den fazla müzesinden derlenen 1000 kadar tablo, 500 m2’yi bulan birleşik ekranlarda sanatçılarının öyküleri ve esin kaynakları ile işleniyor. Tabloların orijinallerden farksız olan multimedya resimler, görenleri hayrete düşürüyor.

31 Mayıs’a kadar açık kalacak olan bu ilginç sergi Moskova’daki Artplay sanat merkezinde ziyaret edilebilecek.

Kaynak: MoskovaLife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gustav Klimt, Kazimir Maleviç, Moskova, Moskova galeri, Moskova haberleri, Moskova resimleri, Moskova Rusya, Moskova sanat, Moskova sanat galerileri, Moskova sergi, Moskova turu, Moskova turu rusya, Rusya, rusya etkinlik, Rusya moskova turu, Rusya sanat, Rusya sergi, rusya turu, Van Gogh,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları