Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova semaları havai fişek gösterisiyle renklendi

11 Mayıs, 2015 | 07:05

Rusya’nın başkenti Moskova’da Büyük Zaferin 70. yıldönümünü kutlamaları, büyüleyici havai fişek gösterisiyle renklendi.

Sovyetler’in Nazi güçlerini yenip 2. Dünya Savaşı’na son verişinin 70. yıldönümünde Moskova’da düzenlenen kutlamalara Zafer Konseri ile devam etti.

Kızıl Meydan’da yapılan Büyük Zaferin Yolları konseri, Gece Kurtları motosiklet grubunun geçişi ile başladı. Konseri yaklaşık 10 bin kişi izlerken, II. Dünya Savaşı gazileri tribünlerdeki yerlerini aldı. Onur konuklar arasında, Büyük Zafer’in 70. yıldönümü kutlamaları için Moskova’ya gelen yabancı ülkelerin liderleri de vardı.

Konserin ardından başkent Moskova’da havai fişek gösterisi yapıldı. Moskova semalarına 10 dakika boyunca 10 bin havai fişek atıldı. Aynı anda özel bir sistem yardımıyla tasarlanan senaryoya göre 30 top atışı yapıdldı.

Havai fişek gösterisi, eş zamanlı olarak Rusya’nın 26 kentinde gerçekleştirildi (sputniknews).

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Büyük Zafer, Büyük Zafer moskova, Büyük Zafer rusya, Kızıl Meydan, Kızıl Meydan moskova, Kızıl Meydan Rusya, Moskova, Moskova büyük zafer, Moskova etkinlik, Moskova haberleri, Moskova kızıl meydan, Moskova konser, Moskova kutlama, Moskova Rusya, Moskova Rusya turu, Moskova turu,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları