Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da renkli panda sergisi

08 Haziran, 2015 | 06:53

rusya-panda-sergisi Kültür ve sanat etkinlikleriyle dikkatleri üzerine çekmeyi başaran Rusya’nın başkenti Moskova, şu günlerde ilginç bir sergiye ev sahipiği yapıyor.

Yazın gelmesiyle birliktesıcak günler yaşayan Moskova’da, plaj sezonun resmen açılmasının yanında kültür sanat etkinlikeri de devam ediyor. Başkentin en ilginç sergisi geçtiğimiz günlerde kapılarını açtı.

National Geographic dergisinin Rusya edisyonu ve Çin’in Siçuan bölgesinin yönetimi tarafından ortaklaşa düzenlenen sergide, Çin’de soyu tükenmeye yüz tutan pandaların fotoğrafları sergileniyor.

Tsvetnoy Bulvarı’ndaki bu ilginç bir o kadar da dikkat çekici sergide, pandaların doğal yaşamını gözler önüne seren 64 renkli kare ilgi çekiyor. Sergi 31 Temmuz 2015 tarihine kadar devam edecek. Çin Panda Turları İçin Tıklayın

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova panda, Moskova plaj, Moskova Rusya, Moskova sergi, Moskova turu, National Geographic, National Geographic çin, National Geographic Dergisi, National Geographic moskova, National Geographic panda, National Geographic rusya, rusya panda sergisi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları