Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova, Red Bull Uçuş Günü için hazır

07 Temmuz, 2015 | 12:45

Moskova Red Bull uçuş günü Rusya nın başkenti Moskova, dünyanın en eğlenceli festivallerinden birine ev sahipliği yapmaya hazırlanıyor / Moskova Red Bull uçuş günü için hazır

Red Bull Flugtag adı altında Moskova da düzenlenecek etkiliğe katılan yarışmacılar, mekanik, el yapımı ve yaratıcı uçuş makinalarıyla 6 metrelik bir rampadan suya atlayarak en uzun mesafeyi uçmaya çalışacak.

26 Temmuz Pazar günü gerçekleşecek Red Bull Flugtag da Red Bull tarafından kurulan jürinin seçtiği 12 yarışmacı, kendi tasarladıkları makinalarla uçuş denemeleri yapacak.

İlk Red Bull Uçuş Günü Viyana da

İlk Red Bull Uçuş Günü 1992’de Avusturya’nın başkenti Viyana’da yapılmıtı. Daha sonra tüm dünyada düzenlenmeye başlayan Red Bull Uçuş Günü, bugüne kadar 100’ü aşkın seriye ev sahipliği yaptı.

Moskova Red Bull Flugtag

Rusya da ise Red Bull Flugtag ilk olarak 2011 yılında gerçekleştirilmişti. Moskova daki etkinliğin bu yılki merkezi Grebnoy Kanal olacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Avusturya, Avusturya viyana, Flugtag, Moskova, Moskova Red Bull uçuş günü, Moskova Rusya, Red Bull, Red Bull Flugtag, Red Bull Uçuş günü, Rusya, Rusya Red Bull Flugtag,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları