Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da plaj sezonu resmen açıldı

02 Haziran, 2015 | 07:56

Rusya’nın başkenti Moskova’da plaj sezonu, 1 Haziran’da resmi olarak açıldı. Belediyenin temiz raporu verdiği plajlar, yaz boyunca açık olacak.

Kültür ve sanat etkinlikleriyle adını sıkça duyduğumuz Rusya’nın başkenti Moskova’da, 11 plaj  resmi olarak kapılarını açtı. Moskovski Komsomolets gazetesinin haberine göre, Moskova belediyesinin “temiz” raporu verdiği 11 plajda resmi olarak nehre girmeye izin veriliyor.

Serebryanıy Bor, Bolşoy Sadovıy Prıd, Levoberejnıy, Beach Club, Beloye, Troparevo, Meşerskoye bunlardan bazıları. Moskova’nın tüm plajları yaz boyunca 09.00-21.00 saatleri arasında açık olacak.

Öte yandan Moskova’da kışları Avrupa’nın en büyük buz pateni pistine dönen tarihi park alanı, Avrupa’nın en büyük “yapay plajına” dönüşücek. Moskovalıların merakla beklediği yapay plaj ve havuz, Sovyet döneminden kalan ünlü VNDH Fuar ve Sergi Merkezi’nde gelecek ay açılacak.

Yapay plaj mekanında, dans etmek ve spor yapmak için her türlü imkan da sağlanacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Beach Club, Beloye, Bolşoy Sadovıy Prıd, Levoberejnıy, Meşerskoye, Moskova, Moskova belediyesi, Moskova buz pisti, Moskova deniz, Moskova plaj sezonu, Moskova plajları, Moskova Rusya, Moskova Rusya turu, Moskova turu, Moskova' havuz, Serebryanıy Bor, Troparevo,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları