Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’ya geç gelen pastırma yazı

29 Ekim, 2013 | 16:00

Moskova’ya pastırma yazı geç geldi. Genellikle sonbahar başında görülen pastırma sıcaklıklarının bu sene kasım ayına girerken gelmesi başkent sakinlerini şaşırttı.

29 Ekim’de Moskova günlük güneşlik bir sabaha uyandı. Meteorolojiden alınan bilgiye göre, başkentte kasım ayının ilk haftasında da, mevsim normallerinin aksine ayaz ve kar yağışı beklenmiyor.

Moskova’da gündüz gece sıcaklıklarının bugün ve yarın 8/13 derece olması beklenirken sıcaklıkların hafta sonuna doğru 6/11, önümüzdeki hafta ise 5/10 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

Başkentte resmi tatil olan 4 Kasım Ulusal Birlik Günü’nde de güneşli bir hava bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
4 Kasım Ulusal Birlik Günü, Moskova, Moskova haberleri, Moskova hava sıcaklığı, Moskova pastırma yazı, Moskova Rusya, Moskova turu, Rusya hava durumu, Rusya pastırma yazı, Ulusal Birlik Günü Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları