Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’ya geç gelen pastırma yazı

29 Ekim, 2013 | 16:00

Moskova’ya pastırma yazı geç geldi. Genellikle sonbahar başında görülen pastırma sıcaklıklarının bu sene kasım ayına girerken gelmesi başkent sakinlerini şaşırttı.

29 Ekim’de Moskova günlük güneşlik bir sabaha uyandı. Meteorolojiden alınan bilgiye göre, başkentte kasım ayının ilk haftasında da, mevsim normallerinin aksine ayaz ve kar yağışı beklenmiyor.

Moskova’da gündüz gece sıcaklıklarının bugün ve yarın 8/13 derece olması beklenirken sıcaklıkların hafta sonuna doğru 6/11, önümüzdeki hafta ise 5/10 dereceye kadar düşmesi bekleniyor.

Başkentte resmi tatil olan 4 Kasım Ulusal Birlik Günü’nde de güneşli bir hava bekleniyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
4 Kasım Ulusal Birlik Günü, Moskova, Moskova haberleri, Moskova hava sıcaklığı, Moskova pastırma yazı, Moskova Rusya, Moskova turu, Rusya hava durumu, Rusya pastırma yazı, Ulusal Birlik Günü Rusya,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları