Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da müzikseverleri heyecanlandıran etkinlik

17 Eylül, 2013 | 11:56

moskova-muzik-etkinlik Müze Geceleri ile adından sıkça söz ettiren Moskova’da müzikseverler için de benzer bir etkinlik düzenlenecek.

Rusya’nın başkenti Moskova’da müzikseverler için 150 farklı noktada ücretsiz gece konserleri düzenlenecek.

RİA ajansının Moskova Belediyesi Kültür Departmanına dayanan haberinde, 5 Ekim tarihinde başkent Moskova’da düzenlenecek “Müzik Gecesi” adlı etkinlikte, farklı müzik türlerinde tam 150 ücretsiz konser verilecek.

Ana adresi Muradeli müzik okulu olan etkinlik, Sahart konser alanı, Moskova Filarmoni Orkestrası, Uluslararası Müzik Evi, Flakon, Gogol Center gibi farklı yerlerde konserler verilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova Belediyesi Kültür, Moskova etkinlik, Moskova haberleri, Moskova konser, Moskova Kültür, Moskova müzik, Moskova Rusya, Moskova turları, Moskova turu, Müze Geceleri, Müze Geceleri Moskova, Rusya başkenti Moskova, rusya haberleri,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları