Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Muzeon’da yazlık sinema keyfi

31 Temmuz, 2014 | 12:28

Moskova’nın en ünlü parklarından Muzeon’da dünya sinemasının ödüllü kısa filmlerinden Sovyet klasiklerine birçok film gösteriliyor.

Muzeon, Moskova’nın en ünlü, en kişilikli parklarından biri. SSCB’nin yıkılışının simgelerinden olan Lubyanka meydanındaki “Demir Feliks” heykeli dahil, Stalin ve Lenin’in yıkılan heykelleri bu parkın bir kenarındadır. Moskova’da bu parka gitmemek olmaz. Kırım Köprüsü’nün ayağında, Gorki Park değil diğer tarafta nehir kıyısında bulunan park geçen yıldan beri mükemmel bir renovasyon geçirdi, tepeden tırnağa yenilnedi.

Moskova Life’ın haberine göre, bu yenilenmeden sonra Moskova yaz akşamlarının en büyük keyiflerinden biri, “yazlık sinema” ortamına da kavuştu. Hatta yağmur yağsa bile keyfiniz bozulmuyor, çünkü sahneye doğru uzanan çatının altından film keyfine devam edebiliyorsunuz. Hatta hafta sonlarında non-stop film gösterimi var.

Normalde saat 10.00-22.00 arası film gösteriliyor. Dünya sinemasından ödüllü kısa filmlerden Sovyet klasiklerine kadar… Yabancı filmlerin hepsi orijinal dillerinde, Rusça altyazı ile gösteriliyor. Bilet fiyatı 350 ruble.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Gorki Park, Gorki Park Rusya, Moskova, Moskova film, Moskova haberleri, Moskova Muzeon, Moskova parkları, Moskova Rusya, Moskova turu, Moskova yaz filmleri, Muzeon Parkı, Muzeon parkı moskova, Muzeon Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları