Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Metrosu genişliyor

18 Temmuz, 2013 | 11:38

Moskova Metrosu genişliyor Dünyanın en büyük metrolarından biri olan Moskova Metrosu hızla genişlemeye devam ediyor.

türkrus sitesinde yer alana habere göre,“Podmoskovye” olarak adlandırılan banliyöler ile kent merkezi arasında yakında metro ulaşımının sağlanması planlanıyor.

Forbes dergisi, Moskova ili Vali Vekili Andrey Vorobyev’in, 2015 yılında Moskova ile yakın ilçeleri arasında yer üstü metrosu ulaşımının devreye sokulmasının hedeflendiğini yazdı. Dergiye göre,Vali ilk etapta Leningrad, Gorkovo ve Yaroslav güzergahlarında metronun hizmete girmesini planıyor.

2020 yılına gelindiğinde ise Kryukovo, Şeremetyevo, Puşkino, Jeleznodorojnıy, Balaşiha, Lubertsı, Domodedovo, Podolsk, Odintsovo ve Nahabino ilçeleri ile Moskova arasında metro ulaşımı başlayacak.

Metronun Himki, Mıtışi, Reutov, Vidnoye, Krasnogorsk ve diğer yakın banliyöleryölerden de geçeceği belirtiliyor. Moskova ile banliyölerini bağlayacak metro hatlarının inşasına 236 milyar ruble harcanması planlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balaşiha, Domodedovo, dünyanın en büyük metrosu, Himki, Jeleznodorojnıy, Krasnogorsk, Kryukovo, Lubertsı, Metro, Mıtışi, Moskova, Moskova haberleri, Moskova ili Vali Vekili Andrey Vorobyev, Moskova Metro, Moskova Metrosu, Nahabino, Odintsovo, Podmoskovye, Podolsk, Puşkino, Reutov, Şeremetyevo, Vidnoye,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları