Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Metrosu genişliyor

18 Temmuz, 2013 | 11:38

Moskova Metrosu genişliyor Dünyanın en büyük metrolarından biri olan Moskova Metrosu hızla genişlemeye devam ediyor.

türkrus sitesinde yer alana habere göre,“Podmoskovye” olarak adlandırılan banliyöler ile kent merkezi arasında yakında metro ulaşımının sağlanması planlanıyor.

Forbes dergisi, Moskova ili Vali Vekili Andrey Vorobyev’in, 2015 yılında Moskova ile yakın ilçeleri arasında yer üstü metrosu ulaşımının devreye sokulmasının hedeflendiğini yazdı. Dergiye göre,Vali ilk etapta Leningrad, Gorkovo ve Yaroslav güzergahlarında metronun hizmete girmesini planıyor.

2020 yılına gelindiğinde ise Kryukovo, Şeremetyevo, Puşkino, Jeleznodorojnıy, Balaşiha, Lubertsı, Domodedovo, Podolsk, Odintsovo ve Nahabino ilçeleri ile Moskova arasında metro ulaşımı başlayacak.

Metronun Himki, Mıtışi, Reutov, Vidnoye, Krasnogorsk ve diğer yakın banliyöleryölerden de geçeceği belirtiliyor. Moskova ile banliyölerini bağlayacak metro hatlarının inşasına 236 milyar ruble harcanması planlanıyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Balaşiha, Domodedovo, dünyanın en büyük metrosu, Himki, Jeleznodorojnıy, Krasnogorsk, Kryukovo, Lubertsı, Metro, Mıtışi, Moskova, Moskova haberleri, Moskova ili Vali Vekili Andrey Vorobyev, Moskova Metro, Moskova Metrosu, Nahabino, Odintsovo, Podmoskovye, Podolsk, Puşkino, Reutov, Şeremetyevo, Vidnoye,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları