Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da Mayıs gezmeleri başladı

04 Mayıs, 2015 | 06:35

Mayıs ayıyla birlikte yeşile bürünen Moskova, bahar tatili yapmak isteyen seyahatseverler için en uygun bölge…

Rusya’nın başkenti Moskova son bir haftada aniden yeşillenen parkları ile güzelleşti. 2. Dünya Savaşı’nın 70. zafer yılı törenlerine denk geldiği için Moskova bu yıl krize rağmen daha da özenle süsleniyor. Peki bu günlerde Moskova’da ne yapmalı?

Moskovalılar tatili fırsat bilip daça sezonunu açtıkları için trafik bir hayli rahatlamış durumda. Her ne kadar etkinliklewr nedeniyle pek çok ana cadde trafiğe kapanmış olsa da.

Neredeyse bütün parklarda şenlikler, etkinlikler var. Favoriler Gorki Park, Sokolniki Parkı, Kuzmini Parkı, hatta son dönemde el atılan Presnenskaya. Yalnız Kızıl Meydan, 9 Mayıs törenlerine hazırlık yapıldığından kapalı. Yani meydana gidişte etrafından dolaşmak zorunda kalabilirsiniz.

En iyi haber ise artık merkezde paralı olan park yerlerinin, “resmi tatiller” sırasında tümüyle ücretsiz olması. Moskova’nın kıymetini Mayıs tatili döneminde iyi bilin. Parklara, caddelere çıkın. Kelebek ömürlü mayıs tatili geçip gitmeden (MoskovaLife).

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kızıl Meydan, Kızıl Meydan moskova, Kızıl Meydan Rusya, Kuzmini Parkı, Moskova, Moskova haberleri, Moskova parkları, Moskova Rusya, Moskova Rusya turu, Moskova thy, Moskova turu, Moskova ucuz tur, orki Park, rusya turu, Sokolniki Parkı,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları