Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da kardelenler açtı!

04 Mart, 2014 | 13:32

moskova-kardelen Kış ülkesi Rusya’nın başkenti Moskova pek de alışık olmadık bir olaya şahit oldu. Yılın bu zamanında çiçek açan Kardelenleri gören Moskovalılar hayret içinde kaldı.

Sadece Rusya’da değil tüm dünyada değişen hava sıcaklıkları şaşırtmaya devam ediyor. Sıcağa alışkın ülkeler soğuktan donarken Rusya gibi “kış ülkesi”nde bahar havası var.

Kardelenler çiçek açtı

En son beş yıl önceki anormal kış sıcaklarında yaşanan olay, bu kez mart başlarken kaydedildi. Moskova’da kardelenler çiçek açtı! Bu mevsimde Kardelenlerin çiçek açmasına alışkın olmayan Moskovalılar  çektikleri fotoğrafları sosyal ağlarda paylaştılar.

Moskova’da mart ayı “artı” termometre ile başladı. Hafta sonunda 6 dereceye kadar çıkılması bekleniyor. Ancak uzmanlar uyarıyor: “Bahar geldi diye aldanmayın. Moskova’ya kara kış her an dönebilir!”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kardelen, Kardelen bahar, Kardelen çiçeği, Kardelen nedir, Moskova, Moskova haberleri, Moskova hava durumu, Moskova kardelen, Rusya, rusya haberleri, Rusya kar, Rusya kardelen çiçeği, Rusya kış mevsimi, Rusya Moskova, Rusya Moskova kış,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları