Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da kardelenler açtı!

04 Mart, 2014 | 13:32

moskova-kardelen Kış ülkesi Rusya’nın başkenti Moskova pek de alışık olmadık bir olaya şahit oldu. Yılın bu zamanında çiçek açan Kardelenleri gören Moskovalılar hayret içinde kaldı.

Sadece Rusya’da değil tüm dünyada değişen hava sıcaklıkları şaşırtmaya devam ediyor. Sıcağa alışkın ülkeler soğuktan donarken Rusya gibi “kış ülkesi”nde bahar havası var.

Kardelenler çiçek açtı

En son beş yıl önceki anormal kış sıcaklarında yaşanan olay, bu kez mart başlarken kaydedildi. Moskova’da kardelenler çiçek açtı! Bu mevsimde Kardelenlerin çiçek açmasına alışkın olmayan Moskovalılar  çektikleri fotoğrafları sosyal ağlarda paylaştılar.

Moskova’da mart ayı “artı” termometre ile başladı. Hafta sonunda 6 dereceye kadar çıkılması bekleniyor. Ancak uzmanlar uyarıyor: “Bahar geldi diye aldanmayın. Moskova’ya kara kış her an dönebilir!”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kardelen, Kardelen bahar, Kardelen çiçeği, Kardelen nedir, Moskova, Moskova haberleri, Moskova hava durumu, Moskova kardelen, Rusya, rusya haberleri, Rusya kar, Rusya kardelen çiçeği, Rusya kış mevsimi, Rusya Moskova, Rusya Moskova kış,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları