Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da kardelenler açtı!

04 Mart, 2014 | 13:32

moskova-kardelen Kış ülkesi Rusya’nın başkenti Moskova pek de alışık olmadık bir olaya şahit oldu. Yılın bu zamanında çiçek açan Kardelenleri gören Moskovalılar hayret içinde kaldı.

Sadece Rusya’da değil tüm dünyada değişen hava sıcaklıkları şaşırtmaya devam ediyor. Sıcağa alışkın ülkeler soğuktan donarken Rusya gibi “kış ülkesi”nde bahar havası var.

Kardelenler çiçek açtı

En son beş yıl önceki anormal kış sıcaklarında yaşanan olay, bu kez mart başlarken kaydedildi. Moskova’da kardelenler çiçek açtı! Bu mevsimde Kardelenlerin çiçek açmasına alışkın olmayan Moskovalılar  çektikleri fotoğrafları sosyal ağlarda paylaştılar.

Moskova’da mart ayı “artı” termometre ile başladı. Hafta sonunda 6 dereceye kadar çıkılması bekleniyor. Ancak uzmanlar uyarıyor: “Bahar geldi diye aldanmayın. Moskova’ya kara kış her an dönebilir!”

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Kardelen, Kardelen bahar, Kardelen çiçeği, Kardelen nedir, Moskova, Moskova haberleri, Moskova hava durumu, Moskova kardelen, Rusya, rusya haberleri, Rusya kar, Rusya kardelen çiçeği, Rusya kış mevsimi, Rusya Moskova, Rusya Moskova kış,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları