Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da Işık Çemberi Festivali için geri sayım başladı

30 Eylül, 2014 | 13:17

Moskova’da son yılların en fazla ses getiren festivallerinden biri olan Krug Sveta için geriye sayım başladı.

Rusya’nın başkenti, turizmin son yıllardaki parlayan yıldızı Moskova, sanat etkinliklerinin yanında birbirinden eğlenceli festivallere de ev sahipliği yapıyor.

Başkentin en fazla ses getiren festivallerinden Krug Sveta, ekim ayında başlıyor.

Modern teknolojinin imkanlarını sanatla birleştirip ortaya renk ve ışık senfonisi koyan festival, 10 ekimde başlayacak. Başkentin görkemli binalarının dış yüzlerinde nefes kesen ışık gösterileri yapılacak.

14 ekime kadar devam edecek festivalde ışık sanatının en gözde profesyonelleri Moskovalıları ve bu şöleni izlemeye gelen misafirleri eserleriyle büyüleyecek.

Bu yıl festival VDNH, Ostankino, Tsaritsino parkı ve Kuznetski Most semtlerinde yapılacak. Bu arada Bolşoy Tiyatro’dan Manej’e kadar Moskova’nın bazı ünlü binalarının dış yüzeyleri Işık festivalinin gösteri alanları olarak kullanılacak.

Tamamen açık alanlarda yapılacak olan gösterileri izlemek ücretsiz.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Bolşoy Tiyatro, Krug Sveta, Krug Sveta festivali, Krug Sveta ışık gösterileri, Krug Sveta Moskova, Krug Sveta ne zaman, Krug Sveta rusya, Moskova, Moskova festival, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova turu, Ostankino, Tsaritsino, VDNH,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları