Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da Hasan Sağındık konseri büyük ilgi gördü

03 Kasım, 2014 | 10:09

rusya-moskova-konser Halk müziğin sevilen isimlerinden Hasan Sağındık, Rusya’nın başkenti Moskova’da verdiği konserde ayakta alkışlandı.

Moskova Türk Öğrenciler Birliği adıyla toplanan bir grup Türk öğrencinin girişimi ile düzenlenen konser, Türkiye Cumhuriyetin 91. yılına adandı. Moskova’daki Borodino Hall Konser Salonu’ndaki konserde Türkiye özlemi giderildi. Ekranlarda Türk bayrağı görüntüsü, sahnede Türk-Rus bayrakları, salonda Türk bayraklı balonlar vardı.

Konsere gelen misafirler Türkiye havası ve atmosferi yaşadılar. Borodino Hall Konser Salonu’nda düzenlenen konsere yüzlerce kişi akın ederken, girişte Türk baklavası ve çay ikramı yapıldı ve misafirlere elde sallanan çubuklu Türk bayrağı hediye edildi. Ekranların hepsinde Türk bayrağı görüntüsü, sahnede Türk ve Rus bayrakları yer aldı ve salon Türkiye balonları ile güzel bir görünüm oluştu.

hasan-sagindik-rusya

Türkiye’nin sevilen halk sanatçısı Hasan Sağındık ilk defa 1.5 saat duraklama yapmadan aralıksız konser verirken, bazı kısımlarda seyirciler de ona eşlik ettiler. Rusya’nın Sesi gazetesinde yer alan haberde, Sanatçı bununla beraber yeni albümünde yer alacak birkaç eseri de bu konserde ilk defa okudu. Konser sonunda proğramda emeği geçen kişiler ve misafirler sahneye çıkarak sanatçı ile beraber son şarkıyı söylediler. Konsere katılanlar ayrıca Hasan Sağındık ile tanışma, sohbet etme ve fotoğraf çekilme imkanı da buldular.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Hasan Sağındık, Hasan Sağındık kimdir, Hasan Sağındık konser, Hasan Sağındık konserleri, Hasan Sağındık moskova, Hasan Sağındık moskova konser, Hasan Sağındık rusya, Hasan Sağındık rusya konser, Hasan Sağındık rusya moskova, Moskova cumhuriyet konseri,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları