Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da hafta sonu şenlik var!

31 Ekim, 2014 | 14:43

Rusya’nın başkenti Moskova bu hafta sonunu çok renkli geçirecek. Moskova parkları, Ulusal Birlik Günü nedeniyle bir çok etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Moskova’da bu hafta sonu şenli var. 4 Kasım Ulusal Birlik Günü’nü kutlamaya hazırlanan Rusya’da bir çok etkinlik düzenleniyor. Yetkililerin havanın da kutlamalar için uygun olacağını duyurmasından sonra şehrin parkları, büyük eğlencelere tam anlamıyla hazır.

Rus kültürüne dair görsel şovların yanında Moskovalılar müziği de doyacak. Moskova Parklarında neler yaşanacak. İşte cevabı;

Sokolniki parkında beş farklı tematik bölgede geleneksel Rus çay ikram töreninden “Rus usulü” çocuk oyun alanlarına epeyce atraksiyon olacak. 2 Kasım günü 12.00-19.00 arası.

İzmailovski parkta ise 4 Kasım günü 13.00-18.00 arası geleneksel Rus giysileri tanıtılacak, dansları sergilenecek ve Rus çalgıları anlatılacak.

Muzeon Parkı, Kırım köprüsünün ayağında en gözde mekanlardan. Burada etnik müzik festivali var. 4 Kasım’da 13.00-18.00 arası sizi bekliyor.

Fili parkı ise 2 Kasımda 16.00-19.00 arasından Rusya-Çin dostluk festivali kapsamında dans ve spor şovlarına ev sahipliği yapacak.

 

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova eğlence, Moskova etkinlik, Moskova haberleri, Moskova konser, Moskova neler yapılır, Moskova park, Moskova Rusya, Moskova turu, Rusya, rusya ulusal birlik günü, ulusal birlik günü,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları