Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova Film Festivali ‘Dünya Savaşı Z’ gösterimiyle başladı

22 Haziran, 2013 | 12:07

Moskova Film Festivali 'Dünya Savaşı Z' gösterimiyle başladı 35. Uluslararası Moskova Film Festivali Rusya tiyatrosunda  ‘Dünya Savaşı Z’  filminin gösterimiyle başladı.

Uluslararası Moskova Film Festivali Başkanı sinema yönetmeni Nikita Mihalkov ve eşi Tatyana,tiyatronun önünde dünyanın birçok yerinden gelen misafirleri karşıladı.Dünyaca ünlü yönetmenler, artistler ve sektör temsilcileri kırmızı halıda boy gösterdi.

Moskova Film Festivali’nin onur konuğu ise Hollywood yıldızı Brad Pitt oldu.Festivalin açılış filmi Pitt’in başrolünü ve yapımcılığını üstlendiği ‘Dünya Savaşı Z’ idi. Fesitivali’in açılışına Brad Pitt’in yanı sıra filmin yönetmeni Marc Forster da katıldı.

20-29 Haziran tarihleri arasında düzenlenen 35. Uluslararası Moskova Film Festivaline 16 fılm katıldı.

Brad Pitt çocuklarıyla Moskova turu attı

Festival için Moskova’da bulunan ünlü aktör Brad Pitt,2 kızıyla birlikte ilk iş olarak Kremlin’in yolunu tuttu.Ünlü aktör çocuklarıyla birlikte el ele Kremlin’i gezdi.Pitt,yoğun programına rağmen çocuklarıyla şehri gezmeyi ihmal etmedi.

Türkiye’den Zerre filmi katıldı

Sinema dünyasının prestijli film festivallerinden biri olan Uluslararası Moskova Film Festivali’ne Türkiye’den ‘Zerre’filmi katıldı. Erdem Tepegöz filmi ‘Zerre’,Moskova’da büyük ödül için yarışacak.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Brad Pitt, Brad Pitt Filmleri, Brad Pitt moskova, Dünya Savaşı Z, Dünya Savaşı Z filmi, Hollywood, Moskova Film Festivali, Moskova Film Festivali açıldı, Rusya, Uluslararası Moskova Film Festivali, Uluslararası Moskova Film Festivali başladı, zerre filmi,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları