Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da mis kokulu bir etkinlik: Orkide Festivali

10 Ocak, 2014 | 11:17

rusya-moskova-orkide-festivali Moskova’nın gizli cenneti sayılan Propsket Mira’daki MGU Botanik Bahçesi, Orkide Festivali’ne ev sahipliği yapıyor.

Kültürel etkinlik anlamında dünyanın sayılı başkentlerinden olan Moskova, bu kez de  MGU Botanik Bahçesi’nde ki Orkide Festivali ile karşımızda.

Moskovalife’ın haberine göre, Her mevsimde başka güzel olan bu yazlık-kışlık botanik bahçesinin camekanlarının içinde, Güney Asya’dan Moskova’ya gelen envai çeşit orkide, ziyaret eden herkese huzur ve mutluluk veriyor.

Botanik bahçesinin “Aptekarsi Ogorod” adlı bölümündeki sergiyi 30 Mart’a kadar gezebilirsiniz. Saat 11.00-19.00 arası açık. Erken saatte giderseniz kalabalıktan kurtulmuş olursunuz.

Bahçeye genel giriş bileti 100 ruble. Sergiyi görmek isteyenlerin ise 80 ruble daha ödemesi gerekiyor.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova festival, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova turu, Orkide festivali, Orkide festivali Moskova, Orkide festivali Rusya,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları