Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’nın en temiz gölleri

06 Temmuz, 2015 | 09:44

Rusya’nın başkenti Moskova’da, güneşin tadını çıkarıp plaj havasına girebileceğiniz çok fazla göl bulunuyor. İşte başkentin en temiz gölleri;

Moskova’da tatil hissini yaşayabileceğiniz plaj havasına girebileceğiniz yerler bir hayli fazla. Ancak temiz su bulmak ise o kadar da kolay değil. İşte Moskova’da “en temiz” olarak gösterilen göller:

Meşerskoe Ozero: Moskova’daki en temiz göllerden biri olarak kabul edilen ve orman içinde yer alan Meşerskoe, sıcak havalarda başkent sakinlerinin en çok rağbet gösterdikleri yerlerden biri. Şezlong ve şemsiye olmaması ve çöp kutusu sayısının yetersizliği başlıca eksileri olarak gösteriliyor. Soyunma kabinleri ve duşları olan plajda en yakın kafe ise 15 dakika mesafede.

Serebryanıy Bor: Moskova’nın en temiz plajı olarak gösterilen Serebryanıy Bor’da masa tenisi, voleybol, tenis, plaj voleybolü gibi sportif aktivitiler oldukça popüler.

Çernoye Ozero: Moskova’ya biraz uzak olsa da (Zelenograd) başkent yakınlarında doğası en güzel plajlardan biri olan Çernoye Ozero da en temiz göllerden biri olarak gösteriliyor.

Kaynak: MoskovaLife

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova gezilecek yerler, Moskova gölleri, Moskova haberleri, Moskova plajları, Moskova Rusya, Moskova rusya plaj, Moskova temiz göller, Moskova turu, Rusya, Rusya gezilecek yerler, Rusya gölleri, Rusya plajları, rusya turu,

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2018 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları