Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’nın en tatlı pazarı için son günler!

30 Ocak, 2015 | 10:01

Rusya’nın başkanti Moskova’da açılan, ülkenin dört bir yanından gelen bal üreticilerinin ürünlerini sergilediği pazar, bu hafta sonu kapılarını kapatacak.

Rusya’nın dört bir yanından bal üreticilerinin yılda iki kez Moskova’da kurdukları en tatlı ve en sağlıklı pazarın son günleri…

Yazları Kolomenskoye parkında, kışları ise Kızıl Meydan’ın yanıbaşındaki Gostinıy Dvor sergi binasının içinde kurlan pazar, pazar günü kapılarını kapatacak. Kış hastalıklarına karşı envayi çeşit balın satıldığı pazarda, ülkede yaşanan devalüasyon sonrası fiyatlar oldukça uygun.

400 bal üreticisinin ürünlerini sergilediği Moskova’da, pazarın en güzel yanı ise hiç bir şey almasınız bile, her satıcının ballarını ayrı ayrı, ücretsiz tatma imkanınızın bulunması…

Bu yıl 29’uncusu düzenlenen Pazar, 1 şubat ratihe kadar 10.00-20.00 arası ziayaret edilebilecek.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova bal, Moskova bal pazarı, Moskova etkinlik, Moskova haberleri, Moskova Rusya, Moskova turu, Rusya, Rusya Moskova, Rusya moskova pazar, Rusya moskova turu, rusya turu,
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.
 • Küba’nın İlk Lüks AVM’si Açıldı
  Havana'da restoran açıp çalıştırabilirmiyim ?
 • İzmir’de Küba Esintileri
  1 Mayısta o muhteşem konserde dinleyiciler arasında ben de vardım.Konser coşkulu ve tam anlamıyla süperdi. Bravo Esemble Cubafonica.''Kuantana mera'' şarkısını söylemelerini rica ettim. Sağolsunlar, bei kırmayıp söylediler. Salondaki 3000 kişi de şarkıya iştirak ederek hep birlikte söyledik.Viva Fidel Castro! Viva Cheguara! Viva Mustafa Kemal Atatürk. İnşallah Kübayı da ziyaret edeceğim.
 • Yunan Adaları Kapıda Vize Uygulaması Karşılıklı Umut Verici
  Merhaba .kapi vizesini nasil ala biliriz.istanbulda oturuyorum

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları