Seyşeller
Maldivler
Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat.com

Moskova’da eksi 21 derecede vaftiz

20 Ocak, 2014 | 12:51

Moskova'da eksi 21 derecede vaftiz Rusya Moskova’da  Ortodokslar, Hz.İsa’nın vaftiz edilmesini her sene olduğu gibi buzlu suyda vaftiz olarak kutladı.

Türkrus.com’un haberine göre, “Kreşçeniye” adı verilen günde ülke genelinde çok sayıda kişi dondurucu soğuğa aldırmadan, nehirlere, göllere akın etti.

18 Ocağı 19 Ocağa bağlayan gece başlayan törenlerde Moskova’da termometreler -21 dereceyi gösterdi.

Moskova’da 100 bin kişi buzlu sulara daldı

Moskova‘da 100 binden fazla kişi buzlu sulara dalarak vaftiz oldu. Moskova’da kilise ve katedrallerdeki vaftiz ayinlerine 100 bine yakın kişi katıldı. Rusya genelinde ise rakam 300 bin olarak tahmin edildi.

YORUMUNUZU YAZIN

Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Moskova, Moskova buzlu sular, Moskova haberleri, Moskova kreşçeniye, Moskova ortodoks, Moskova vaftiz, Rusya Moskova, Rusya vaftiz,
 • Paris Turizmde Rekor Kırıyor
  Bana göre dünya turizm hareketliliğinin merkezi.Paris' dir.
 • Sınavlara hazırlıkta Butik dershaneler tercih ediliyor
  Fiyatı ne kadar?
 • Lisan bilen eleman aranıyor
  Iyi günler Efendim.Salih Iseri adim soyadim,bu sene basinda Almanyadan temelli geri dönüs yaptim.Yasim 40 suan bir is ile mesgulum fakat asil tercihim turizm usw,Almancayi kendi dilim gibi yazmasini okumasini bilirim.Insanlarla Kontakt seven biriyim.evli degilim .Eger ihtiyac duyarsaniz benimle temas a girmenizi Rica ederim
 • Yunanistan 2 Milyon Türk Turist Bekliyor
  Booking'i kapatırsanız arama motorunda direk yunan adaları çıkarsa tabii ki Türkleri oralara kaçırırsınız. Biz devlet olarak uyuyalım atı alan Üsküdar'ı geçsin. Booking'ten vergi alalım derken otellerin düşük hasılatlarından dolayı kdv ve vergi kaybından oluyor. Bu iş Yunanlılara yarıyor.

Turizm Gazetesi - Turizm Tatil Seyahat Türkiye ve Dünya'nın en çok okunan internet gazetesi.


Turizm gazetesi Turizm Tatil Seyahat.com üzerinde reklam vermek için Hot Affiliates reklam ekibi ile iletişime geçebilirsiniz.


© 2006-2017 - Turizm Gazetesi | Turizm Tatil Seyahat.com Tüm hakları saklıdır. Haberler izinsiz kullanılamaz.

Seyehat Acentaları